Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tower of Fantasy, Genshin Impact karakterlerini yeniden yaratmak için mükemmel

Tower of Fantasy, Genshin Impact karakterlerini yeniden yaratmak için mükemmel

almadı İstediğiniz karakter Jinshin etkisi? Endişelenme, çünkü artık o karakterin bir kopyasını tamamen farklı bir oyunda yeniden oluşturabilirsin. (İnanılmaz!) Artık tüm dünyada lansmanı yapıldığından, hayranlar karakter yaratıcısını benzer bir oyunda kullanmaya başlıyor. fantezi kulesi Ünlü karakterleri yeniden yaratmak için Jinshin etkisi.

fantezi kulesi 11 Ağustos’ta dünya çapında piyasaya sürülecek olan yeni bir ücretsiz açık dünya oyunudur ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki oyuncular Çarşamba akşamı oynayabilir. Geliştiricilere göre oyun, yüzlerce yıl sonrasını konu alan “anime dolu bir bilimkurgu macerası”. Oyun, ana karakterinizi diğer seçeneklerin yanı sıra giyim, saç rengi ve boy gibi farklı özelliklerle özelleştirmenize olanak tanır. Ve hayranlar, onlardan karakterler oluşturmak için bu özelleştirme özelliğini kullanır. Jinshin etkisi Keqing, Bennett, Zhongli ve diğerleri gibi. İşte fütüristik kıyafet dışında Kokomi.

Birisi Bennett’in uzun bir versiyonunu ve Zhongli benzeri bir karakter yaptı. (aynı şey naruto Sasuke ve Nagato gibi karakterler.)

Bir hayran da Keqing’i yeniden yarattı, böylece bu hayatta da meşgul ve stresli olabilir.

TikTok, kol kullanıcısına benzeyen bir karakter gösteriyor, Hu Tao Jinshin.

İşte bir karakter olan Shikanoin Heizou’ya benzeyen bir karakter. Yeni ekleme Jinşin.

Bir kişi bir kahramanı yeniden yarattı Jinshin etkisiYaratıcıda Lümen.

Bu eğilim çok saçma çünkü fantezi kulesi için potansiyel bir rakiptir Jinshin etkisi. Seviyor JinşinVe fantezi kulesi Gacha mekaniğine sahip ücretsiz bir açık dünya RPG’sidir. Kesinlikle benzer bir kitleyi hedefliyor ve Jinshin etkisi Toplumun onu kucaklaması kesinlikle bu fikri destekliyor.

Oyun sizin için eğlenceliyse, size iyi bir haberim var: fantezi kulesi Çarşamba akşamı ABD’de ve küresel olarak 11 Ağustos’ta piyasaya çıkıyor ve Windows PC’lerde ve mobil cihazlarda çalışabilir, bu yüzden bir deneyin.

READ  Stardew Valley yaratıcısı, geliştirmeden bu yana dizüstü bilgisayarın ilk eskizlerini paylaşıyor