Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Trina Dirk RTW İlkbahar 2022 İncelemesi – WWD

Trina Dirk RTW İlkbahar 2022 İncelemesi – WWD

Los Angeles’ta COVID-19 karantinadan sonra Pazartesi – Mart 2020’de Trina Dirk 25. yıl dönümü kapsül paketini piyasaya sürdüğünde umduğu kutlama bu değildi.

Arşiv baskıları ve Güneşli iklimleri kutlayan kapsül koleksiyonu hakkında “Her şey boru hattındaydı, bu anın kaosu içinde çok geç veya çok geç olacağını düşünmedik” dedi.

LA tasarımcısının yapmak istediği şey anlaşılabilir.

Böylece 2022 bahar koleksiyonu için sevgili Palm Springs’i Rüzgarlı Çiçekler, Geo Desenler, Kaftanlar ve Cabana Takımları ve Yüzme Havuzları ve İsviçre Çubukları ile bir kez daha kutladı.

“Uzun zamandır kullanmak istediğim bazı baskılar var,” dedi Durk, büyük, cesur, neşeli sıcak sandaletlere ipek boyutundaki maxidrus ve pembe ve yeşil halk kulübü avuç içi çiçeklerini çağırarak. Springs Eternal Flower, püsküllü tunik ve şort takım.

Turkuaz, kaftanlar üzerindeki gökkuşağı renginde U-biçimli etekler üzerindeki pembe ve turuncu coğrafi baskılar ve tıknaz kesimli tunik, aloha gömlek, blazer ve şortlar dahil olmak üzere çeşitli stillerde tüm stiller ve bedenler ile tatil beldesine adını yazdırdı. .

Daha da beklenmedik olan şey ise Highlighter-Hyde Women’s Shooting’in erken dönem erkeklere bir geri dönüş olması. Sıcak pembe bir pencereli Çek kolsuz büstiyer-blazer üst ve uyumlu bant ve neon turuncu bir omuz açık blazer ve şort takımı akla en iyi ihtimalle Elle Woods ve Paris Hilton’u getirdi.

Omuz veya sırt çantalı gündüz eldiveni sarı veya pembe deri mini elbiseler ve Daisy Sequin’in işlemeli örgü kaydırması şenlik hissini artırır.

READ  Erkekler Futbol Sonbahar - Shenandoah