Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekom gençler için ‘Bulut Bilişim Kampı’ düzenliyor

Bulut bilişim konusundaki eğitim çalışmaları, yeni yenilikçi iş modellerinin ortaya çıkmasına neden olan korona virüs kilitleri ve kontrolleri ile ivme kazandı.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, bulut teknolojisi alanında güçlü bir başlangıç ​​yapmak isteyen gençler için “Bulut Bilişim Kampı” düzenliyor.

Bu yıl 11-20 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan ilk kamp, ​​Türk Telekom’un “Gelişim Aşaması” kapsamında düzenleniyor ve şirketimizin sektördeki gençlere kariyer fırsatları sunma çabalarının bir parçası. bilgi Teknolojisi.

Kamp, günlük hayatı kolaylaştırmak ve bulut teknolojisinde kariyer yapmak isteyen gençlere eğitim fırsatları sunmak amacıyla online olarak gerçekleştirilecek.

Kampa davet edilen gençler, alanında uzman isimlerden 20 saatten fazla ücretsiz eğitim alırken, alanında lider isimlerle panellere katılabilecekler.

Kamp sonunda hayatlarında fark yaratacak bir eğitim sertifikası alacaklar.

Ayrıca kamp boyunca yapılacak önemli performanslar ve proje yarışması sonunda üç katılımcıya toplam 33.000 TL (3.924 $), üçüncüye 8.000 TL, ikinciye 10.000 TL ve TL ödül verilecek. İlki için 15.000.

Günlük Sabha Bülteni

Türkiye’de ve bölgede ve dünyada neler olup bittiğini takip edin.

Gruptan istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Kaydolarak Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarına tabidir.

READ  Türklerin çoğunluğu muhalefetin cumhurbaşkanı adayını halkın belirlemesi gerektiğini düşünüyor