Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Trina Türk, Palm Springs’te 20. yılını kutluyor

Tesis bünyesinde konukların yıllar boyunca satın aldıkları Trina Türk’ü veya gece satın aldığınız ürünlerden birini dikebilecekleri, terzili özel bir yama istasyonu olacaktır. Trina Turk etkinlik satışlarının bir kısmı, Palm Springs Modern Komitesi’nin hayırsever ortağı olarak yararlanacak.

Chili Cook-off & Araba Gösterisi: 20 Ekim

Sıralı sıcak çubuklardan daha sıcak olan tek şey Palm Springs Hava Müzesi Bu yıllık araba şovu için mi? Müze Gönüllülerinin Çok Gizli Chili Tarifi Bu Cadılar Bayramı temalı etkinliğe biletiniz, müzenin kalıcı ve dönen hava gösterilerine erişimi de içerir.

Kirk Wallace Johnson: 20 Ekim

Kirk Wallace Johnson Pena için onlarca röportaj yaptı Balıkçı ve Ejderha: Körfez Kıyısında Korku, Açgözlülük ve Adalet Mücadelesi1970’lerde Texas Gulf Coast’taki balıkçılar arasındaki ırksal çatışmanın derinlemesine araştırmacı bir açıklaması. Rancho Mirage Kütüphanesinde bunu sorun.

Açılış Pro-Am Brisket Yemek Yarışması: 21 Ekim

Çok günlük bir etkinlik, birinci bölüm Parkinson Kaynak Organizasyonu 2022-2023 Bir Tedavi Olana Kadar Bakım kampanyası, Coachella Vadisi’ndeki ve ülke genelindeki Parkinson topluluğuna duygusal destek, pratik kaynaklar, bire bir koçluk, bilgi ve daha fazlasını sağlayan kuruluş için para toplayacak. Katılımcılar, yerel restoranlardan şefler, ev şefleri ve ünlü konuklar da dahil olmak üzere her etkinlikte birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri için yarışacaklar, ancak gerçek kazananlar katılımcıların kendileri olacak. Shadow Mountain Golf Kulübü’ndeki Ulusal Kick-Off’ta bir akşam kokteyli etkinliğinde bir düzine benzersiz döş tacos.

Script2Stage2ScreenOpener: 21-22 Ekim

Script2stage2screen 2022-2023 sezonunu yeni bir orijinal oyunla açıyor, bana oy vermeyin. Frederick, MD’den Kerr Lockhart bir oyun yazarıdır. Yönetmen Hal O’Connell, “Orta Amerika’da küçük bir kasabada geçen bu politik iyi hissettiren hikaye, memleketinizin kalbini ve ruhunu kurtarmak için ne kadar ileri gideceğinizi soruyor” diyor. Desert Theatre League tarafından “En İyi Yönetmen – Sahne Okuması” dalında aday gösterildi Puglia’da bir gece Geçen sezon, O’Connell üç S2S2S favorisi ve S2S2S şirketine yeni katılan üç oyuncudan oluşan bir kadroyu bir araya getirdi. Script2Stage2Screen, Rancho Mirage’daki Unitarian Universalist Çöl Kilisesi’nin sahne sanatları programıdır.

READ  Ağır Hizmet Türk Araçları Aydınlatma Pazar Büyüklüğü, Amacı, 2029 Tahmini