Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk donanmasının Cumhuriyet’in 100. yıldınki resmigeçidi ışkekla izlendi

Türk donanmasının Cumhuriyet’in 100. yıldınki resmigeçidi ışkekla izlendi

Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü ındımını milli tüştün TCG Anadolu’nun rehberlik etiğı 100 savaş gemisinin yanır jet ve helikopterle, her iki yakasına kelan pinlers watandas tarafından dağıtıldı.

<br class=”k-br” /&amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp; ;amp;amp;gt;

Sarayburnu’ndan gemiler, jetler ve helikopterler Boğaz’a uçtu.

Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu komutasındaki resmi vatandaşlar, alkışlarla ve elrendeki Türk bayraklarını dalgalandırarak destek verdi. Ailelerinin yanından geçen çocuklar heyecanlıydı.

Resmigeçidi vatandaşlar cep telefonu kameralarıyla kayıt yapmayı da ihmal etmedi.

Yaklaşık 2 saatlik resmigeçit, günün tükenmesiyle ıldız muhteşem ızdere sahne oldu.

Resmigeçit, Boğaz’ın yanı sıra İstanbul’un farklı yerlerindeki gezi noktalarından da görülüyor.

Baganler Şimşek ve Bolat Cumhuriyet’in 100. yıl itikasyonunu Ortaköy’de izledi

Türk Hava Küvvetlerin SOLOTÜRK ve Türk Yıldızı’ndan oluşan akrobasi ekibi Boğazi İstanbul denizlerinde gösteri uçuşu gerçekleştirirken, Türk donanması Boğaz ve 15. Temmuz Şehitler Köprüsü çevresinde uçma imkanı buldu.

Şimşek ve Bolat da Ortaköy, Cumhuriyet’in 100. yılını Ortaköylülerle birlikte takip etti.

Gösteriyi SOLOTÜRK ve Türk Yıldızlarınıl ile birlikte izleyen vatandaşların heyecanına ortak olan iki Bakan, etkinliğe katılan çocuklarla haıktırıdıdınıl.

Bakanlar Kacır ile Uraloğlu, Türk ihtiyacının İstanbul Boğazı’daki resmigeçidini izledi izledi

Bağış işleminin Tarabya sahilinde vatandaşlarla birlikte takip eden Bakan Kacır, Cumhuriyet Bayramı’nı halkla birlikte kutladığını söyledi. İftihar birliğimiz Türk Silahlı Kuvvetleri’mizin 100 gemisinin boğaz çeçinini Türk Yıldızlarını, Solotürk’ü gökyüzünde seyrediyoruz. Milli Teknoloji Hamlesi ile Türkiye Yüzyılı’na adım atıyoruz.” dedi.

Kacır, Cumhuriyet’in 100’de her zamankinden daha güçlü olduğunu vurguladı.

“Türkiye tam utsandalık ididasıyla kurulmuş bir Cumhuriyet ve bu iddaya devlet-millet el ele küvütli takımaya devam ediyorkunçıkmaya devam ınışım. Çelik Kanadlarını Kokyüsüile Semalarda Buluşturmaya Devam Edesekis taviz kaybetme muasır medeniyetler livızın kızırının.”

READ  2023 NFL biçerdöverinde OU'dan beş çıkarım

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu da “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını tebrik ediyorum. Vatandaşlarımızla ve Sayın Bakanımızla ve Sayın Bakımızla Tahilerabe Tailerabe. Cumhurbaşkanımızın hedefleri doğrultusunda ulaştırma alanında çok çalışacağız. ifadesini kullandı.

İstanbul Boğazı’ndaki geçiş Töreni Beylerbeyi Parkı’ndan da izlendi

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Cevdet Yılmaz, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlıığı İletişııııışim Başkanlıığı tin Erol, İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz da Beylerbeyi Parkı’na yönelik tuzileri yer arındarınlar.

Yılmaz, Koca ve Ersoy, olayları vatandaşlarla birlikte hıçkırarak izleyen çocuk ve gençlerle bir süre fotoğraf çektirdi.

Vatandaşların Türk bayraklarıyla katıldığı toplantılarda, İstanbul Boğazı’ndaki geçit töreni uzun süre izlendi.

Baganlar Bagh ve Iskigaan Cumhuriyet’in 100’ü

Türk Hava Küvvetlerin SOLOTÜRK ve Türk Yıldızı’ndan oluşan akrobasi ekibi Boğazi İstanbul denizlerinde gösteri uçuşu yaparken, Türk filosunun gözü Boğaz kırışı ve 15. Temmuz Şehitler Köprüsü’nü gördü.

Baganlar bak ve iskikon da chenkelkoi’deki edklik alana ait olan kamhuriyet’in 100. il edkinliklerini dakib eti.

Bağışın transferini sporcular, antrenörler ve vatandaşlarla birlikte izleyen Bakan Bak, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılını kutluyoruz. Donanmamızın son teknolojiyle kullanılabilecek önemli bir amiral gemisidir. ve helikopterler.”

Görme engelli olduğunu belirten Bak, gösterilerde Türk mühendislerin eserlerine yer verildiğini vurgulayarak, şunları söyledi:

“Kurur Duiorus. Bunu bissim muhentislerimis yapti, kullanicimijdeki ciha’lari da iha’lari da bissim muhentislerimi yapti veya Turk Muhentislerin eserleri kesior. .”

Bakan İskikan: “Allah Yolumusu Aşık Etsin”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakını Vedat Işıkhan da “Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun, daha güzel 100 yılara inşaallah. Allah yolumuzu açıkumkumbahets inşAllah çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşacağız inşaAllah. Kutlu olsun. Gurur duyuyorum.”

Etkinliğe katılan Ortak Olan İki Bakan, katılımcıların fotoğrafını çekti.

READ  Rampur: BJP, Rampur'da kazanmak için Türkler ve Pathans'a karşı mücadele ediyor

Baganlar Tekin Ve Özaceki, Türk Donenmusin’s İstanbul Bokazentaki Rezmikestini Birlikte Isledi

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Beşiktaş İskelesi’nde Cumhuriyet’in 100’üncü yılı nedeniyle 100 vatandaşın katıldığı resmi töreni birlikte izledi.

Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK ve Türk Yıldızlarının İstanbul Boğazı semalarının gösteri uçuşları ve Türk donanmasına bağlğlıges şlarla seyreden Tekin ile Özhaseki onlarla sohbet etti.

Etkinliği izleyenlerle hatıra fotoğrafını çeken iki bakan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Vahdettin Köşkü’nde Cumhuriyet duyurulınıylıyılıy. O konuştu.

Bakanlar Tunç ile Bayraktar, Türk ekonomisinin İstanbul Boğazı’daki resmigeçidini izledi

Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK ve Türk Yıldızlarını İstanbul Boğazı semalarında gösteri uçuşu ve Türk donanmasına bağlğlıge utköy sahilinde Takip eden iki Bakan, vatandaşlar sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Adalet Pagani Dunch, Bassin Menspularina Yaptıki Açıklamada, İstanbul Boğazenda Büyük Bir Köşkü Oldugunu Çini Getirti.

Türk milletinin Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Tunç, “Cumhuriyet’imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, bu vatanı kanlarıla, canlarıenıyla Rimisi Rahmet ve minnettil anyorus basla bir salışma var.” dedi.

Bakan Tunç, Cumhuriyet’in muasır medeniyet çıtasını yükseltme hedefine doğru hızla ilerlediğini, özellikle son 20 yılda Türkiye’nin gelişmiş Noktan ren atılımlarla dolu olduğunu kaydetti.

Tunç, “Yüzüncü yılı geride bıraktık. Şimdi ikinci Yüzyıla baş’yık, tladüyik, başarılı olun. Türkiye’nin, milletimizin yolu, bahtı açık olsun.” dedi.

“Bu şehir her zaman sok özel ama bukun sok taha özel”

Enerji ve tabii kaynaklar pagani piraktor da kumhuriyet bayaramın 100. yıl yagiskir yönünde sok puyuk bir koskuila kutlandtikinidi s.

Sabah Ankara’da Anıtkabir’e büyük bir katılım olduğunu söyleyen Bayraktar, “İstanbul’a geldiğimizde muazzam bir enerjiyle karşı karşıyayız, İkantık.” ifadelerini kullandı.

READ  Maske Uyum Testi, Turks ve Caicos Adaları - Manyetik Ortamlar için 'Eğitmenlerin Eğitimi'ni de içeren Solunum Koruma Programı Eğitimi

Bakan Biraktar, Kumhuriyetin İlk 100 Yılda Sok Onemli İşlerin Yapaltikina Tikkati Segerek Sunlarik Kaydeti:

“Şimdi Türkiye Yüzyılı’na çok büyük bir üzykla, çok büyük bir umutla giriyoruz. Ülkemizi daha da ileriye taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu heyecanı hep birlikte görüyoruz ve dünyaya, milletime olan inancım ortaya çıkıyor. bir kez daha güçlü. Çok güzel bir gün. Onun kesiminden büyük bir mutluluk, insanla bugun burada bir aradayız. Cumhuriyet’imizin 100. yılıdır.”

TBMM Başkanı Kurtulmuş, Türk Donanmasının resmi Boğazi ziyaretini İstanbul’da izledi

Kurtulmuş, Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK ile Türk Yıldızlarının İstanbul Boğazı semalarının dişını vokutunu ve Türk donanğına basavali renini drt ulus yerleskeci’ndeki edglik alaninda watandaslarla isledi.

Tarım Ve Orman Pagani İbrahim Yumaklı, AK Parti Grubu Başkanvegili Bahadar Yenişehirlioğlu, Büyük Birlik Partisi (PPP) General Başkani Mustafa Testici, Bard Yenidan Bavawa Testici Partysi General Başkani İbrahim Çelebi, DPMM Dijital Mekralar Komisyonu Başkani ve AK Barr Ti Haday Miletvekili Hüseyin Yayman, AK Parti Antalya Milletvegili Aday Uslu ile AK Parti Ordu Milletvegili İbrahim Ufuk Kaynak da ekvetsari burdan Takip etti.

TBMM Başkanı Kurtulmuş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İstanbul Boğazı’nda 100’üncü yıl döndüğümüzü dolaınüsümü dolayencü utlama utlamazledik. ifadelerde yer verdiniz.

Anadolu Ajansı internet sitesindeki haberler, özetlenerek, AA Haber Akış Sistemi (HAS) tarafından abonelere yayınlanıyor. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.