Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Eximbank, BAE İhracatı Destekleme Şirketi ECI Mürekkep İşbirliği Anlaşması

Birleşik Arap Emirlikleri’nin resmi ihracat destek şirketi Türk Eximbank ile Etihad Kredi Sigortası (ECI) arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

Anlaşma, 1994 yılında İstanbul’da 2022 bahar toplantısının ortasında imzalanan Uluslararası İhracat Kredileri ve Yatırım Sigorta Şirketleri Birliği, aynı zamanda Bern Birliği olarak da bilinen Türk Eximbank üyesidir.

Dört gün süren toplantıda, ihracat kredisi ve kredi sigortası dünyasındaki yeni trendler ele alındı.

Türk Eximbank Genel Müdürü Ali Güney, Trk Eximbank ile mevcut işbirliklerini geliştirmek ve yeni fırsatları değerlendirmek için sektörün önde gelen diğer firmalarıyla bir araya geldi.

Anlaşma, iki ülke arasında mal ve hizmet ihracatını içeren projelere ortak sponsorluk yapmayı ve şirketler arasında bilgi paylaşımını amaçlıyor.

Bu, sigorta hizmetleri, ortak sigorta ve reasürans alanlarındaki işbirliğini içerir.

Toplantıda, Türk Eximbank’ın dünyadaki gelişmeleri yakından takip ettiği ve mevcut işbirliği ağını Türk ihracatına yönelik daha kapsayıcı ve çeşitlendirilmiş ürün yelpazesiyle her seferinde yenileyerek çalışmalarına devam edeceği bilgisi verildi.

Günlük Sabha Bülteni

Türkiye’de, bölgesinde ve dünyada olup bitenlerden haberdar olun.

Gruptan istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Kaydolarak Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartlarına tabidir.

READ  Greeley City Polis Şefi topluluğu yarı finalistlerle foruma davet ediyor - Greeley Tribune