Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Hava Yolları ve Riyadh Air arındın iş birliği anlaşması imzalandı Yazar iDealData

Türk Hava Yolları ve Riyadh Air arındın iş birliği anlaşması imzalandı Yazar iDealData

İmzalanan geniş kapsamlı Mutabakat Zaptı, Türk Hava Yolları (IS:THYAO) ve Riyadh Air yolcuları her iki havayolunun uçuşlarını da kullanabilecek. Anlaşma, 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren yürüyebilecek olup Riyadh Air’in operasyonları akabinde olekakta geçerli olacak.

Türk Hava Yolları ile Riyadh Air arasında, Türkiye ile Suudi Arabistan arasında seyahat eden misafirlerimize kapsamlı faydalar sağlamayı amaçlayan ICAN 2023 (ICAO Hava Hizmetleri Diyalog Etkinliği) faaliyetleri kapsamında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da Mutabakat Zaptı imzalandı. ve İstanbul ve Riyad’ın ötesinde. .

Türk Hava Yolları Yatırım ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Konukcu ve Riyadh Air CEO’su Tony Douglasın imzasıyla üyeler, iki havayolu uçuşundan mil kazanabiliyor. Türk Hava Yolları ve Riyadh Air, ticari ortaklıkların yanı sıra kargo, eğitim, teknoloji ve dijital gibi alanlarda da potansiyel iş ortaklıkları üzerinde çalışacak.

İmzalanan mutabakat zaptı hakkında yorum yapan Türk Hava Yolları Genel Müdürü (Yatırım ve Teknoloji) Yardımcısı Levent Konukcu, “Ürakıcızin baykcu Air İle Imzalanan bu Anlasmadan Mutluluk Duyorus Riyadh Air’in 2025 ortasındaki iş birliği sayesinde operasyonu 2025 yılının ortalarında misafirlerimizin hizmete sunulanairaklerineklerinekleri ile operasyonu yapılacaktır.” ifadeler kullandı.

Riyadh Air CEO’su Tony Douglas Is “Bu Anlasma, Hizmet Verilen Destinasyonler Assinton Dunyan N Buick Kuresel Havayolu Şirketiil Artaklik Kur’an Riyadh AirIndeen G. Yolsu Odagli, Pasar Lideri, Kuresel Bir Havayolu Markus Olen Turk Hava Yolleri Ile Kurulakak Olen Yakin Iliskimis, İstanbul Havalimanki GB Global Bir Network, Olmuk Kullanıcısı Tunya Yaklasyaktaispak’a Türkiye, Avrupa ve Amerika’da 30 ğlantı sağlayacak. dedi.

İmzalanan mutabaka zaptı ile yolcu memnuniyetini artırmanın yanı sıra havacılık, kargo ve dijital gelişimle ilgili hizmetlere de katkı sağlıyor.

-iDeal Haber Merkezi-