Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turk, Hot Boys’un yeniden bir araya gelmesiyle ilgili tartışmaların ortasında PG’ye saldırdı

Turk, Hot Boys’un yeniden bir araya gelmesiyle ilgili tartışmaların ortasında PG’ye saldırdı

Turk, eski Hot Boys grubunun, ekibin 2024 ESSENCE Festivali buluşmasına katılmamasıyla ilgili hoş sözlerine yanıt olarak BG’ye sert çıkıştı.

Turk ve Lil Wayne yeniden bir araya geldikten sonra BG, bir üyenin neden gelmediğini sosyal medyadan açıkladı.

Erica Goldring/Getty Images

“Bu orospudaki tek zenci o değil, beni duydun mu? Olayı kendisi başlattı, değil mi?” Rapçi bir video klipte “Bling Bling” dedi. “Ni** bir sürü saçmalık yaptı, bunu geri alamam. Burada olmadığı için kendini suçlayacaktı.

BG, bahsettiği kişinin programdan neden ayrıldığını bildiğini ancak spesifik nedeni açıklamamayı seçtiğini söyledi. “Ah, pekala, bunun gibi bir sürü insan olacağını biliyorum, kahretsin. Geçen yaz ne yaptığını biliyorsun. Bu konuyu burada bırakacağım.

Türk şovu

Erica Goldring/Getty Images

BG herhangi bir sanatçının isminden bahsetmese ve Lil Wayne de orada olsa da – Hot Boys’un yanında performans sergilemese de – pek çok hayran onun Turk’ten bahsettiğine inanıyor, Turk ise sert sert cevabıyla hemen karşılık veriyor. sahip olmak

“Outseya’yı mahvettiğiniz için her şeyin bir araya gelmesini istiyorsunuz. Ben değilim. Ben Tanrı tarafından kutsandım ve çok ayrıcalıklıyım. Hepiniz beni kovaladınız” dedi “Ben Hot Boys turnesini siktim. .” , ni**a derdim.

“Saygısızlığa tolerans gösterilmeyecektir, zenci. Zencinin kim olduğu umurumda değil. Gözlerin iri değil ya da küçük değilsin, yele. PG, muthaf Raja’sını bir yere oturtsan iyi olur. O zenci buraya koşma, benimle değil.”

Getty Images: Ron Galella, Ltd./Ron Galella Koleksiyonu

Turk, BG’yi iradesini savunmaya çalışmakla ve son dönemde çıkardığı müzikalleri sönük olmakla suçlayarak New Orleans’lı arkadaşını küçümsemeye devam etti.

43 yaşındaki oyuncu, “Seninle birlikte yürütebilir. Benimle yürütemez. Muthaf ağzını oynatmaktan başka bir şey yapmıyor” dedi. “Onlar rap yapıyor. dostum. Bu çok saçma, zenci. Hepiniz bu saçmalığa biniyorsunuz, dostum.”

READ  Bu hafta sonu Twickenham'da neler var: The Turk's Head, The Milk Men ve Disco Soul'da performanslar | Yerel Haberler | Haberler | Twickenham Nub Haberleri

Aşağıda Türkiye’nin BG’ye verdiği yanıta bakınız.