Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekom programı siteyi yeniliyor

Türk Telekom programı siteyi yeniliyor

Türk Telekom’un dijital reklam satın alma platformu Programattik, reklamcılara yönelik hizmet kapsamını genişletti.

Sonuç olarak, markalar ve medya satın alma ajansları artık kendi reklam süreçlerini yönetebiliyor ve kampanyanın başlangıcından raporlamaya kadar her adımı takip edebiliyor.

Gelişmeye ilişkin değerlendirmede bulunan TT Ventures Genel Müdürü Mohammad Özhan, “Dünya genelindeki reklam teknolojilerinin gelişimini öngörerek hayata geçirdiğimiz Programattik ile dijital satın alma alışkanlığına yeni bir yön verdik. Kısa sürede bu alanda büyük başarılara imza atan sitemizde artık birlikte çalıştığımız markaların veri güvenliğini Türkiye’de bulunan sunucularımız üzerinden sağlamaktayız. Şimdiye kadar 2016 yılında lansmanını yaptığımız program bazlı reklam hizmetini ekibimizin reklam faaliyetlerini yönetecek şekilde tasarladık. Bu yıldan itibaren markalar ve medya planlama ajansları kendi program reklam faaliyetlerini sitemiz üzerinden yönetebilmektedir. Yerli ve milli teknolojik çözümlerle her geçen gün gelişen Programattik ile medya ediniminde yenilikçi çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Programattik, yapay zeka tabanlı yazılımı ile Türkiye’de bulunan sunucuları ile verilerini Türkiye’de tutmak isteyen markalar için veri koruması sağlarken, Programattik tarafından yürütülen reklam kampanyalarında stop vergisi oluşturmadan markalara ve yayıncılara maliyet avantajı sağlıyor. SSP (Tedarik Sitesi Platformu).

READ  Bir kruvaziyer şirketi ABD kruvazörlerini Port Canaveral'ın dışına çıkaramaz