Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekom ve Ericsson yeni bir teknoloji iş ortaklığına imza attı

Türk Telekom ve Ericsson (NASDAQ: ERIC), telekomünikasyon hizmetlerinin karma ağ ortamlarında hızlı ve otomatik olarak uygulanmasına yönelik bir platform olan Ericsson Dinamik Aktivasyon’u (EDA) kullanmak için bir anlaşma imzaladı. Anlaşma, Ericsson’un, Ericsson Durk Telecom’un mobil ağ kimliği dağıtım ortağı haline gelen Dirk Telecom ile olan ortaklığını ve pazar payını genişletiyor.

Anlaşma, Durk Telecom’un ağ modernizasyonuna yönelik devam eden yolculuğunu destekleyecek ve TT Mobile müşterilerine sunulacak yeni teknolojileri sorunsuz bir şekilde entegre etmelerine olanak tanıyacak. EDA’yı hayata geçiren Türk Telekom, 5G yol haritasını gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşırken yeni teknolojileri müşterilerine kolayca entegre edebilecek ve teslimat süreçlerini iyileştirebilecek. EDA, müşterilerin yeni servis sağlayıcılardan yararlanmalarını sağlayacak ve Türk Telekom’un ülke çapında pazara çıkış süresini iyileştirecek.

Youssef Kras, Baş Teknik Sorumlu, Durk Telecom Türkiye’de dijital dönüşümün lideri Durk Telekom, ülkemizi 5G’ye hazırlarken sunduğu ürün ve hizmetlerle müşterilerimize değerli bir izlenim bırakıyor. Dijital dönüşüm hedeflerimizin her birine ulaşırken, daha iyi bir müşteri deneyimi için Ericsson ile ortaklığımızı genişletmekten memnuniyet duyuyoruz. İşimizi anlamak ve 5G’ye geçişe yaklaşırken, ağlarımıza mevcut mobil ortamda gezinmek için gereken esnekliği ve çevikliği sağlayan bir ortakla çalışmamız önemlidir.

EDA, Türk Telekom Mobil’in gerçek zamanlı operasyon ve hizmet sunumu sağlayan hibrit çok satıcılı ağlarını desteklemektedir. Bu, sanallaştırılmış hizmetler sunulduğunda mevcut teknolojileri yönetmek için esnek ve modüler bir çözüm sağlar.

Işıl Yalçın Ericsson Türkiye Başkan Yardımcısı ve Başkanı Durk Telekom Grubu ile uzun vadeli ortaklığımızı sürdürmekten memnuniyet duyuyoruz. Türkiye Vizyonu 2023’ün iddialı planları var ve sektör genelinde bu girişimlerin temel özelliği, günümüzün dijital dünyasında telekomünikasyon altyapısına duyulan ihtiyaç. Durk aracılığıyla Telekomünikasyon, işlevsel verimlilikle güvenilir ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi elde edilmesine yardımcı olur. Bu gelişmiş performans, tüketicilere ve şirketlere fayda sağlayarak, herhangi bir ekonominin gelecekte gösterebileceği gerçekten çeşitli bir dijital dönüşümün yolunu açacaktır.

READ  TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI NEDİR? Hangi ülke var ve kaç ülke yer alamıyor?
editörler için notlar

Ericsson Dinamik Aktivasyon

Medya araçları, arka planlar ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için www.ericsson.com/press adresini ziyaret edin.

Bizi takip et:

www.twitter.com/ericssonmea
www.facebook.com/ericssonmea
www.instagram.com/ericssonmea
www.youtube.com/ericssonmena
www.linkedin.com/company/ericsson

Ericsson Basın Bültenlerine buradan abone olun.

Daha fazla bilgi burada:

haber Merkezi

[email protected]
(+46 10 719 69 92)

yatırımcı[email protected]
(+46 10 719 00 00)

Ericsson hakkında

Ericsson, iletişim hizmeti sağlayıcılarının bağlantının tam değerini yakalamasını sağlar. Şirketin portföy ağları, dijital hizmetleri, yönetilen hizmetleri ve büyüyen işleri ve müşterilerimiz dijitalleşmek, performansı artırmak ve yeni gelir akışları keşfetmek için tasarlanmıştır. Ericsson’un yeni yeniliklere yaptığı yatırım, dünya çapında milyarlarca insana telefon ve mobil geniş bant avantajları sağladı. Ericsson hisseleri Nasdaq Stockholm ve Nasdaq New York’ta işlem görmektedir. www.ericsson.com

Tirk Telekom Grubu Hakkında

180 yıllık geçmişiyle Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. 2015 yılında T Telerk Telekomünikasyon A.Ş. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş hukuk bürolarını sürdürürken, müşterilerinin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına daha güçlü ve doğru cevap verebilmek için “müşteri odaklı” ve bütünleşik bir çerçeveyi benimsemiştir. ve TTNET A.Ş. Ve bunlara tabi olan kural ve düzenlemelere uymak. Bireysel ve kurumsal hizmet sektörlerinde geniş hizmet ağı ve ürün yelpazesine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016’da mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini “Türk Telekom” tek markası altında entegre etmiştir. “Türkiye’nin Çok Oyunculu Sağlayıcısı” Türk Telekom’un 31 Mart 2021 itibarıyla 16,4 milyon sabit erişim hattı, 13,6 milyon genişbant, 3,1 milyon TV ve 23,3 milyon mobil abonesi bulunmaktadır. Durk Telekom Şirketler Grubu, yeni teknolojileri tanıtmak amacıyla Türkiye’nin 81 ilinin tamamında 34.863 çalışana sahiptir. Türkiye’nin ve Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşümünü hızlandırır. TSTrk Telekomünikasyon A.Ş, PSTN ve toptan genişbant servis sağlayıcı, TTNET %100 Direkt Mobil Operatör TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., Perakende İnternet Hizmetleri, IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobil TV, Smart TV Servis Sağlayıcı. A.Ş., Convergence Technologies Argela Yazılım ve Bilişim Technologies A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Şzümleri A.Ş., Online Eğitim Yazılım Şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Technologies.Çağrı merkezi. Hizmetleri A.Ş, Proje Geliştirme ve Kurumsal Girişim Sermayesi TT Ventures Proje Geliştirme A.Ş, Elektrik Tedarik ve Pazarlama Şirketi TTES Elektrik Tedarik Satış A.Ş., Entegre Tesis Destek Operasyonları Sağlayıcısı TT Destek Hizmetleri A.Ş ve International TT International Holding’e aittir. ve dolaylı olarak BV’nin bağlı ortaklıklarının (toptan veri ve yetenek hizmeti sağlayıcısı TT International Telekomünikasyon Sanai ve Dicord Limited Şirketi), TV Bro Reklam ve VOD hizmet sağlayıcısı Net Ekran şirketleri, Telekomünikasyon ekipmanları satış şirketi Tt Satış .Ş ve Ödeme Hizmeti Şirketi TT Ödeme’nin %100’üne sahiptir. ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. Ve Müşavirlik Hizmetleri Şirketi 11818 Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.

READ  ÖZET | Manisa Büyükşehir Belediyespor 81 67 Türk Telekom | Oyun Türkçedir.