Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekom’dan Sporseverlere Sınırsız Fiber İnternet ve TVU Go kampanyası

Türk Telekom’dan Sporseverlere Sınırsız Fiber İnternet ve TVU Go kampanyası
Türk Telekom’dan Sporseverlere Sınırsız Fiber İnternet ve TVU Go kampanyası

Türk Telekom, ‘Sportsever İnternet’ kampanyası ile sınırsız fiber internet ve Tivibu Go full spor içeriğini avantajlı fiyata sunuyor.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni müşterileri için ‘Sportsever İnternet’ kampanyasını başlattı. Yeni kampanya ile müşteriler spora dair güçlü içeriğin keyfini çıkarırken Tivibu Go Süper Paket’e 24 ay avantajlı fiyatla sahip oluyor. Tivibu Go paketinde yer alan spor içeriğinin yanı sıra, Süper pakette yer alan yerli ve yabancı kanallar, film, belgesel ve çocuk içeriklerine erişim de kampanya kapsamındadır. Müşteriler, 1000 ay taahhütle 24 Mbps’ye kadar fiber hız seçenekleriyle kampanyadan yararlanabiliyor.

Divipu Tapınağı’nda heyecan verici spor etkinlikleri ve yarışlar

Türk Telekom, dijital TV platformu Tivibu Go ile web, mobil ve tablette yeni nesil TV deneyimi sunuyor. Tivibu Go’nun zengin içeriğine zaman ve mekan fark etmeksizin internetin olduğu her yerden ulaşılabiliyor.

Tivibu Go ile sporseverler, Türkiye’den ve dünyadan futbol ve basketbol maçları, araba ve motor yarışları, tenis ve golf maçları gibi çeşitli etkinliklerle sporu doyasıya yaşayabiliyor. Serie A, La Liga, FA Cup ve Bundesliga’nın heyecanlı müsabakalarının yanı sıra NBA, ATP, MotoGP, Formula 1 gibi seçkin uluslararası organizasyonları takip edebiliyor.