Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi (OTCMKTS:TRKNY) hisseleri %2,1 arttı


Türk Telekomünikazion Anonim Cirgeti (OTCMKTS:TRKNYÜcretsiz rapor alınHisseler Pazartesi günü öğlen ticaretinde %2,1 artış gösterdi. Hisse senedi 2,45 dolara kadar yükseldi ve en son 2,45 dolardan işlem gördü. İşlem sırasında yaklaşık 481 hisse el değiştirdi; bu, günlük ortalama 2.723 hisseden %82 ​​düşüş gösterdi. Hisse senedi daha önce 2,40 dolardı.

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi Hisse Performansı

Şirketin 50 günlük hareketli ortalaması 2,06 dolar, 200 günlük hareketli ortalaması ise 1,80 dolar.

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi Hakkında

(Ücretsiz rapor alın)

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi, iştirakleriyle birlikte Türkiye’de entegre telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır. Şirket sabit hat ve mobil olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. Türk Telekom markası altında mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Şirket ayrıca PSTN ve toptan geniş bant hizmetleri de sunmaktadır; perakende internet hizmetleri, IPTV, uydu TV, web TV, mobil TV ve akıllı TV hizmetleri; Bilgi Teknolojileri Çözümleri; entegrasyon teknolojileri; çevrimiçi eğitim yazılımı; proje geliştirme ve kurumsal risk sermayesi hizmetleri; ve toplu veri ve kapasite hizmetleri.

Seçme MakalelerTürk Telekomünikasyon Anonim Şirketi Günlük haber ve puanlarını alın – MarketBeat.com’un ÜCRETSİZ günlük e-posta bülteni ile Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi ve ilgili şirketlere ilişkin en son haberlerin ve analistlerin derecelendirmelerinin kısa bir günlük özetini almak için e-posta adresinizi aşağıya girin.