Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk traktörleri ve tarım makineleri: AAA (Trk)’ın ulusal çapta en yüksek puanlısı

TürkTraktör uzun zamandır ülke genelinde en yüksek AAA (Trk) notuna sahip

Türk otomotiv sektörünün ilk üreticisi olan TürkTraktör, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating tarafından AAA (Trk) tarafından uzun süredir ülke genelinde en yüksek notu alan şirket oldu. Böylece TürkTraktör finansal potansiyelini bir kez daha kanıtlamış oldu.

TürkTraktör 2021, satış, ihracat ve üretimde rekor hacimlerle süslenmiş başarılı bir yıl geçirdi. Federico Pamfili, TorkTraktor’da CFO“JCR Eurasia Rating’in uzun vadeli ulusal notu olan AAA (Trk) TürkTraktör’de uyguladığımız iyi finansal yönetim, güçlü kurumsal yönetim uygulamaları ve yüksek istikrar anlayışının göstergesidir. sağlam nakit yaratma yoluyla değer. , Tüm kaldıraçlarımızı verimli bir şekilde yönetmek ve işimizi hem yurt içinde hem de yurt dışında büyütmek.

TürkTraktör, JCR Eurasia’nın notlarına göre kısa vadeli ulusal notu “A-1 + (Trk)” aldı. Ayrıca, TürkTraktör’ün uzun vadeli yabancı ve yerli para notu “BB”, kısa vadeli yabancı ve yerel para notu “B”, görünümü ise “durağan” olarak derecelendirildi.

JCR Eurasia Değerlendirmesi Hakkında
JCR-ER, Tokyo merkezli, Japon FSA (Finansal Hizmetler Kurumu) ve ABD SEC (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) tarafından akredite edilmiş uluslararası bir kredi derecelendirme kuruluşudur. ESMA (Avrupa Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) tarafından tanınan bir şirkettir.

JCR-ER’nin derecelendirme hizmetleri, orta ve uzun vadeli menkul kıymetler, kıdemli krediler ve işletme bonoları gibi çok çeşitli finansal ürünleri kapsar.

inkar

Türk Traktör ve Tarım Makinaları A.Ş. Bu içeriği gönderdi 13 Ocak 2022 Ve burada yer alan bilgilerden münhasıran sorumludur. Tarafından dağıtıldı Genel, Düzenlenmemiş ve değiştirilmemiş, üzerinde 13 Ocak 2022 13:10:06 UTC.