Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk ve Beyaz EM Alanlarını Ekonomik Kalkınma ve Temiz Enerji Merkezleri Olarak Tasavvur Ediyor

Türk ve Beyaz EM Alanlarını Ekonomik Kalkınma ve Temiz Enerji Merkezleri Olarak Tasavvur Ediyor

Turk'ün düşüncelerini yineleyen White, “Geçmişimizle gurur duyuyoruz, geleceğe hazırız” sloganının Atık Yönetimi'nin 50. yıl dönümü için olduğu kadar EM için de geçerli olduğunu kaydetti.

White konuşmasında EM'nin 2024-2034 stratejik vizyonunu ele aldı, Yeni güncellendi Açılış belgesinin yayınlandığı 2020 konferansı için tam zamanında.

White, “Vizyon belgesinde belirtilen on yılın yarısına yaklaşırken, planda belirtilen öncelikleri yerine getirdik” dedi.

White, “EM'in en büyük çevresel sorumluluğunu karşılamak için oyunun kurallarını değiştiren tank atık işleme yetenekleri artık mevcut” dedi. “Tuz Atık İşleme Tesisi'nin açılmasıyla birlikte Savannah River, yılda yaklaşık 6 milyon galon atığın arıtıldığı eksiksiz bir tank atık arıtma kapasitesine sahip oldu.”

EM başkanı, EM kampüsündeki çeşitli başarıları sıralayarak, temizleme programının artık temizliğin önünü açmadığını gösterdi.

“EM ve endüstri ortaklarımız güvenli temizlik, taahhütlerin yerine getirilmesi ve uzun vadeli operasyonlara geçiş konusunda istikrarlı ilerleme kaydetmeye devam ediyor” dedi.

Geleceğe bakan White, yalnızca önümüzdeki beş yıl içinde binlerce operatörün, çubuk teknisyeninin, elektrikçinin, proje kontrol analistinin, yöneticinin, tamircinin ve planlamacının EM'ye olan ihtiyacını vurguladı. İle birlikte Enerji Tesisi Müteahhitleri GrubuEM, temizlik tesislerindeki işgücü gereksinimlerine ilişkin tahminleri derledi.

“İhtiyacımız olan işler ve beceriler hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğumuzda, iş gücü gelişimini bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde şekillendirmek için daha fazlasını yapma fırsatımız var” dedi. “İş gücü artışının sıklıkla başladığı yerel topluluklarla ortaklık yaptığımız için sahip olduğumuz tahminler önemli.”

White yine de Atık Yönetimi Konferansı'ndaki yetenek havuzunun her zaman etkileyici olduğunu söyledi. Semmozhi konferansında düzenlenen iş fırsatlarından bahsetti ve EM'nin işe alım yaptığını söyledi.

Kapanışta White dinleyicilere, özel federal işgücü, sektör ortakları, eyalet ve diğer hükümet düzenleyicileri, topluluk ve kabile paydaşları ve uluslararası ortaklar ve erken kariyer profesyonelleri olmadan EM'nin bugün olduğu yerde olamayacağını söyledi. Atık yönetimi mirası ve onlarca yıldır temizleme programının liderleri.

READ  Bir Turks & Caicos Airbnb, sizi sahile götüren "tamamen kör ve biraz sağır" bir köpekle gelir

“1974 yılındaki ilk atık yönetimi seminerinden bugüne, geleceğe hazırlandığımız ve istikrarlı bir ilerleme kaydettiğimiz bu noktaya gelmemizde sizlerin katkısı oldu” dedi. “Gelecek 50 yıl ve ötesine baktığımızda, bu ilerlemeye yönelik kolektif odak noktamız ve daha geniş önceliklerimiz kritik öneme sahip olacak.”

-Katkıda bulunanlar: Matt Roberts, David Sheeley