Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türkler, Erivan, Gümri’deki tıbbi hizmetlerimizden yararlanabilirler.

GSYİH ve onlar, çeşitli uluslararası kuruluşlar, güçlü yönleri ve yetenekleri açısından düşünmemiz gereken bir bölge ve komşu ülkelerdir. Ermenistan Ulusal Meclisi’nde (NA) egemen çoğunluk “sivil sözleşme” grubuna mensup olan önde gelen iş adamı Kachdur Sukiyasian Pazartesi günü NA’da gazetecilere verdiği demeçte. Moskova geçen hafta “yaratıcı” olarak derecelendirildi.

Tsukiasyan, “Sosyal medyadaki kişisel paylaşımlar düzeyine çıkarsak Ermenistan’ı sorunsuz bir şekilde başka bir siteye taşıyamayız. Her türlü eylemde risk vardır.” dedi.

Türkiye’nin Ermeni-Türk ilişkilerini normalleştirerek Ermenistan’ı ekonomik olarak işgal edebileceği fikrine, yönetici gücün yasa koyucusu şöyle cevap verdi: İyi olduğu söylendi.

İkincisi, sınırlarımızın 200 kilometre ötesinde – Türkiye’de ve başka yerlerde arabalar – oradaki insanlar Ermenistan’da birçok hizmeti kullanacak. Bu yüzden yapay zeka ile çalışan en güncel ekipmanları alabilmek için medikal firmalarımıza böyle bir mesajı kendimde saklıyorum. (R). Eğer öyleyse, doktorlarımızın iyi bir eğitimi var ve bu mümkün. [Turkish] Yerel halk [nearby Turkey’s Kars] hadi kullanalım [Armenia’s] கியும்ரி [city], Ne zaman [those] Margarita tarafından [of the Turkish border]- Erivan’ı kullanacak. Sayfalarında oluşturulan hizmetleri de kullanacağız.

Türkiye’nin Ermenistan ile ilişkilerini normalleştirmek için ön koşulları terk edip etmediği sorusuna Kachdur Sukiyasyan, “Bölgede ve uluslararası arenada var olan süreçler, raporlar ve gerçekler büyük ölçüde bize bağlı değil” yanıtını verdi. ve oluşturmak isteyen ülkeler [Turkic] ‘Duran’ ya da başka birlikler… Kendilerinden daha güçlü başka ülkeler, birlik kurmak isteyen ülkelerin planlarını bozmak için araçlar kullanabilirler. bu yüzden biz [i.e., Armenia] Akıllı olmak için her şeye kendimiz katılmamalıyız, çünkü bu bizim işimiz değil. Görevimiz komşularla doğrudan ilişkiyi netleştirmek.