Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Will Dirk | yas | Atina Günlük İnceleme

Will DirkŞu anda Robinson’da yaşayan tanınmış bir Atinalı olan Will Durk, cennette Rabbi ve Kurtarıcısıyla birlikte olmak için 22 Aralık 2021’de bu dünyayı terk etti.
19 Şubat 1958’de Atina’da Dr. Joseph ve Dorothy Durk’un çocuğu olarak doğdu. Atina Lisesi’nden mezun oldu ve Sam Houston Eyalet Üniversitesi’ne girdi. Midway Adası’ndaki ABD Donanması’nda gururla görev yaptı. Hayatı boyunca imal edilmiş ev işinin bir parçası olmuştur ve şu anda Lancaster, Texas’taki Oak Creek Homes’da Satış Müdürüdür. Oak Creek ailesi ve yıllar boyunca birlikte çalıştığı birçok tedarikçi ve perakendeci onu çok özleyecek.
Harika bir adam, hiç bir yabancıyla tanışmamıştı ve harika bir hikaye anlatıcısıydı. Onun arkadaşı olsaydın, seni asla unutmaz ve sık sık seni düşünürdü. Her şeyden önce ailesini her şeyden çok severdi ve harika bir koca, baba, kardeş ve amcaydı.
Ebeveynleri Dr. Joseph ve Dorothy Durk tarafından ölümden önce geldi.
Hayatta kalanlar arasında sevgili karısı Norma of Robinson; Sevgili Oğullarım, Wyatt ve Clayton; Ve Atinalı kız kardeşler Joan Durk ve Rinda McMurray; Üç yeğen ve bir yeğen.
En yakın arkadaşları, ailesi ve meslektaşlarıyla daha sonra kişisel bir toplantı yapacak. Onun vasiyeti üzerine, kalıntıları Cross Road’daki çiftliğine dağılacak.

Yayınlanan 27 Aralık 2021

READ  Azerbaycan ve Türkiye cumhurbaşkanları CNN Türk'ün sorularını yanıtladı