Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları Hükümeti Yenilenebilir Enerji Uzmanlarıyla Görüşüyor Yenilenebilir Enerji Tasarısı – Manyetik Medya Konusunda Enerji Danışmanlığı

Turks ve Caicos Adaları Hükümeti Yenilenebilir Enerji Uzmanlarıyla Görüşüyor Yenilenebilir Enerji Tasarısı – Manyetik Medya Konusunda Enerji Danışmanlığı

4 Temmuz 2024, Grand Turk, Turks ve Caicos Adaları – Turks ve Caicos Adaları Hükümeti (TCIG), Turks ve Caicos Adaları Yenilenebilir Enerji ve Kaynak Planlama Yasa Tasarısını (RE Yasa Tasarısı) yasalaştırmak için bağımsız danışmanlar Power Advisory LLC ile anlaştığını bildirmekten memnuniyet duyar.

Enerji ve Altyapı Hizmetleri Departmanından Komisyon Üyesi Delano Arthur liderliğindeki TCIG, Power Advisory’nin desteğiyle önümüzdeki iki ay boyunca Türk vatandaşları da dahil olmak üzere yenilenebilir enerji tasarısı konusunda kilit paydaşlarla kapsamlı bir istişare programı yürütecek. ve Caicos Adaları (TCI), ülkenin elektrik kuruluşu, bağımsız enerji üreticileri ve diğer taraflar.

Komisyon Üyesi Arthur, “Power Advisory ile ortaklık yapmaktan çok memnunuz” diye açıkladı. “Ekipleri masaya geniş bir deneyim ve uzmanlık getiriyor ve onların desteği, nihai yenilenebilir enerji tasarısının TCI’da enerji sektöründeki tüm önemli paydaşların bakış açılarını yansıtmasını sağlamada etkili olacak.”

Yenilenebilir Enerji ve Kaynak Planlama Tasarısı, Turks ve Caicos Adaları’ndaki enerji sektörü için entegre kaynak planlamasını teşvik etmek amacıyla, lisanslama ve ara bağlantı da dahil olmak üzere yenilenebilir enerji sistemleri için yapılandırılmış bir çerçeve sağlamayı amaçlamaktadır.

Power Advisory LLC, enerji piyasası analizi ve stratejisi, enerji tedariki, politika geliştirme, düzenleme ve dava desteği, pazar tasarımı ve proje geliştirme ve fizibilite değerlendirmesi konularında uzmanlaşmış, enerji endüstrisi odaklı bir yönetim danışmanlığı firmasıdır. Daha fazla bilgiyi şirketin web sitesinde bulabilirsiniz: www.poweradvisoryllc.com

Bay Wen, “RE Tasarısı ve gelecekte öğrenme ve perspektif sağlamak için yaklaşan fırsatlar hakkında birçok bilgiyi paylaşacağız” dedi. Arthur dedi. “Bu önemli çalışmaya dahil olmanın yollarına ilişkin ayrıntılar için önümüzdeki gün ve haftalarda medyayı takip etmeye devam edin.”

RE Tasarısı, ayın 1’inden itibaren on haftalık bir istişare süresine sahip olacak.St. Temmuz 2024 ve 8’de bitiyorBu Eylül 2024. Yenilenebilir Enerji Tasarısı’nın tam metni Enerji ve Kamu Hizmetleri Bakanlığı’nın web sitesinde bulunabilir. www.gov.tc/eud. RE Tasarısı veya bu raporla ilgili soru ve yorumlarınız [email protected] adresine iletilebilir.

READ  BM insan hakları şefi, İsrail'in Filistinlileri Gazze dışına yerleştirme önerilerinden 'derin rahatsız'