Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları üç Dünya Seyahat Ödülü’ne aday gösterildi

Turks ve Caicos Adaları üç Dünya Seyahat Ödülü’ne aday gösterildi
Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu, Turks ve Caicos Adaları’nın üç 2022 Dünya Seyahat Ödülü’ne (WTA) aday gösterildiğini duyurdu: Dünyanın En İyi Plaj Destinasyonu, Dünyanın En İyi Ada Destinasyonu ve Dünyanın En Romantik Destinasyonu.

World Travel Awards, World Travel Awards programının en üst kademesidir ve her World Travel Awards yıllık finalisti aşağıdaki kriterlere göre seçilir: (i) ilgili bölgesel ödülü kazananlar ve (ii) onaylanmış ve tanınan World Travel Awards ödülleri .

World Travel Awards, Karayipler ve Amerikalar Galasını 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü Montego Bay, Jamaika’da gerçekleştirdi ve Turks ve Caicos Adaları etkileyici bir sekiz adaylık aldı ve Karayipler’in Önde Gelen Plaj Destinasyonu ve Karayipler’in En Romantik Destinasyonu olmak üzere iki ödül kazandı. İlki 2015’ten beri her yıl Turks ve Caicos Adaları tarafından kazanıldı ve bundan önce 2012’den 2014’e kadar Grace Bay Beach ödülü kazandı. İkincisi, Turks ve Caicos Adaları tarafından dört yıl üst üste kazanıldı.

Turizm İcra Direktörü Mary Lightbourne, “ Turks ve Caicos Adaları için bir değil üç Dünya Seyahat Ödülü’ne aday gösterilmek ve dünya çapında dünya çapında bir destinasyon olarak tanınmak özel bir onurdur” dedi. Lightbourne, “Bu, Turks ve Caicos Adaları’nın turizm paydaşlarının sıkı çalışmasının bir kanıtıdır. Herkesi, söz konusu ödüller için Turks ve Caicos Adaları’na oy vermeye zaman ayırmaya davet ediyor ve çabalarından dolayı teşekkür ediyorum.” .

2022, Turks ve Caicos Adaları turizm sektörü için çok başarılı bir yıl olacak. 1. çeyrek için ön veriler, Turks ve Caicos Adaları tarihinin turizm açısından en zengin dönemlerinden biri olan 2019’un ilk çeyreğinde olduğu gibi Turks ve Caicos Adaları’nın konaklama ziyaretçilerinin %98,5’ini ağırladığını gösteriyor.

READ  Analistler, CNN Türk ortağı CNN Türk'ün lisansının iptal edilmesi gerektiğini söylüyor

Ağustos 2022’de bir TripAdvisor raporu, Turks ve Caicos Adaları’nın 2022 sonbaharında dünyanın en sıcak seyahat noktası olduğunu belirtti. Davranışsal verilere ve tüketici duyarlılığı anketlerine dayanan rapor, Turks ve Caicos Adaları’nın yıldan yıla en hızlı artan talebe sahip olduğunu gösteriyor. – Yıllık büyüme. Turks ve Caicos Adaları, Londra, Amalfi, Ho Chi Minh City ve Bangkok gibi köklü ve iyi kaynaklara sahip turizm gazilerini geride bıraktı ve TripAdvisor’da ilk 15’teki tek Karayip destinasyonu olarak bölgesel benzerlerinden ayrıldı. .

Tourism ve Caicos Adaları’nın üç Dünya Seyahat Ödülü’ne aday gösterilmesinden dolayı çok gururluyuz. Bunlar genellikle ‘endüstrinin nihai altın standardı’ olarak anılır ve üç WTA’ya aday gösterilmek büyük bir başarıdır,” dedi. Bakan Sn. Josephine Connolly. “Turizm Genel Müdürü’nün sözlerini yineliyorum ve herkesi aday olduğumuz üç Dünya Seyahat Ödülü için Doğanın Güzeli, Turks ve Caicos Adaları’na oy vermeye çağırıyorum.
Bu ödülleri kazanmak ülkemiz turizm sektörü için inanılmaz bir başarı olacaktır. Bir hatırlatma olarak, turizm herkesin işidir.

World Travel Awards Büyük Final Töreni, 11 Kasım 2022 Cuma günü Umman Sultanlığı, Maskat’taki Ritz-Carlton Hotel, Al Bastan Palace’da gerçekleştirilecek. www.worldtravelawards.com/vote adresinde Turks ve Caicos Adaları için üç Dünya Seyahat Ödülü için oy verin.