Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları’ndaki gurular uzmanlıklarını genç başarılarla paylaşıyor

ABu yılki Junior Achievement TCI projesi, Turks & Caicos’taki çeşitli okullardan sekiz başarılı şirketin kurumsal toplulukta kendilerine sunulan bilgi ve deneyim zenginliğinden yararlanarak ivme kazanıyor.

Beaches Turks & Caicos Resort tarafından verilen eğitim günü eğitiminde, gelişmekte olan girişimcilere işlerinin temelini oluşturan yol gösterici ilkeler konusunda eğitim verildi. Providentials dışındaki başarılı kişilere eğitim oturumlarına sanal erişim sağlandı.

HLB’nin en çok satan yazarı ve ortağı olan Drexwell Seymour, girişimciliğin iniş ve çıkışlarını açıkladı, kendi deneyimlerini paylaştı ve başarılı kişilere kaçınılmaz olarak karşılaşacakları zorluklara öncülük etme yolları konusunda rehberlik etti.

Flow DCI’nın Pazarlama Yöneticisi Darren Hiller, Jr., gençler için önemli pazarlama ve pazarlama tekniklerinin uygulanmasına yönelik stratejiler sağladı.

Samuel Dormius, finansal okuryazarlığı paylaşarak, bir işi finansal olarak etik ve uygulanabilir tutmanın temel unsurları konusunda ekibe rehberlik etti.

Başarılar ve rehberler, öğleden sonranın hafif olduğunu ve şirketlerin iş gezilerinde kendilerini donatmak için ihtiyaç duydukları şeyleri sağladığını paylaştı.

Yönetmen Angela Muskrov şunları söyledi: “Projenin genel amacına her bölüm eklendikçe, başarılarımız daha da heyecanlanıyor ve heyecanlanıyor. Uzmanlıklarını bu adamlarla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz ve topluluğun etkinliğe gösterdiği ilgi bizi cesaretlendiriyor. The Beaches Resort ve The Sands’e ve bu yılı başarılı kıldıkları için sponsorlarımıza teşekkürler ve gençlerimize yaptıkları yatırım çok değerli ve gerçekten takdir ediliyor.”

Eğitim gününün ardından dereceye girenlerin aileleri Grace Bay’deki Kumlar’da buluşup selamlaşmak üzere ayarlandı. Kokteyl resepsiyonu, ebeveynlere şirketin danışmanlarıyla iletişim kurma ve bilgi edinme ve proje ve etkisi hakkında daha derin bir anlayış edinme fırsatı verdi.

Şirketler ve mentorları arasında haftalık grup toplantıları devam ediyor. Turks ve Caicos Adaları topluluğu, 4 Aralık’taki açılış vitrinine katılmaya teşvik ediliyor. Haber bültenleri ve güncellemeler Junior Achievement Turks & Caicos sosyal medya siteleri aracılığıyla sağlanacaktır.

READ  Bir Karayip Tatil Yeri, Yiyecek İsrafıyla Mücadele Ediyor (ve Yeşiller Yetiştiriyor): Bir Haftalık Gezi

Junior Achievement Hakkında Turks & Junior Achievement Turks & Caicos Islands (JATCI), 14 ile 19 yaş arasındaki gençlere öğrenme deneyimleri sağlayan, onları motive eden ve onları küresel ekonomide başarıya hazırlayan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

JATCI, iş dünyası, akademisyenler ve gönüllüler arasında gençleri büyük hayaller kurmaya ve potansiyellerini gerçekleştirmeye teşvik eden bir ortaklık kurmuştur. İşe hazır olma, girişimcilik ve finansal okuryazarlık gibi temel kavramları öğreten deneyimsel programlara odaklanıyoruz.