Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ritz-Carlton Turks ve Caicos Georgetta, Smith-Davis’i İnsan Kaynakları Müdürü olarak atadı.

Ritz-Carlton, Turks & Caicos, Georgetta Smith-Davis’in İnsan Kaynakları Müdürü olarak atandığını duyurmaktan gurur duyar.

25 Ekim 2021’de The Ritz-Carlton, Georgetta, Aruba’daki yeni kiralama oryantasyonu ve eğitimine katılma rolünü resmen kabul etti; Turks ve Caicos Adaları’nda resmi olarak Kasım ayı başlarında piyasaya sürüldü.

Georgetta, yetenek kazanımı, beceri geliştirme ve beceri deneyimi de dahil olmak üzere insan kaynaklarının tüm alanlarında çalışan ilerici gelişim başarısı ile alanındaki bilgi derinliğini ve uzmanlığını getiriyor.

Kariyerinin çoğu, Turks ve Caicos Resort plajlarında ve kendisinin ve ekibinin 1.800’den fazla çalışanı ile çalıştığı köylerde ve spa’da geçmiştir. En son rolü The Ritz-Carlton, Turks & Caicos’a katılmadan önce The Sands at Grace Bay’deydi.

Çok Mülkiyetli İnsan Kaynakları Direktörü Cory Guest şunları söyledi: “Georgetta’nın bu yeni görevi kabul etmeyi seçmesinden memnunuz ve onun önceki deneyiminin ve bilgisinin yeni sorumluluğuna büyük değer katacağını umuyoruz. Başkalarını besleme ve kapsayıcı ve ilgi çekici bir çalışma ortamı yaratma becerisi, geçmişteki başarılarından ve son birkaç haftadır bizimle birlikte olduğu kısa sürede bile kendini belli ediyor.

Göreve atanması hakkında yorum yapan Georgetta şunları söyledi: “Ritz-Carlton markasının bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum ve konaklama endüstrisindeki yeteneğimi geçmişim olarak sergilemeyi dört gözle bekliyorum.

12 yılı aşkın tecrübemle, her seviyede insan kaynağı tecrübesine sahip olarak, dünyaca ünlü bir marka ile insan kaynakları memuru, süpervizör, müdür yardımcısı ve insan kaynakları müdürü olarak sektörde büyüme fırsatı buldum. Misafirlerimizin dile getirilmemiş arzu ve ihtiyaçlarını bile karşılayabilmeleri için şeffaf bir çalışma ortamı sağlamak, kadınlarımızın ve annelerimizin gelişimini artırmak ve esenliklerini geliştirmek benim taahhüdümdür. Takımın bir parçası olmaktan çok mutluyum ve marka kültürünü canlandırmayı dört gözle bekliyorum.”

READ  Türk ve Türkiye tüfümünü Filistin'i savunmak

Marriott International, Inc. Bethesda’nın bir parçası olan MD’nin Ritz-Carlton Hotel Company, LLC’si şu anda 32 ülke ve bölgede 100’den fazla otel işletmektedir.

Ritz-Carlton Hotel Company, LLC, Marriott International, Inc.’in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluştur.

Ritz-Carlton, Marriott International’ın küresel seyahat programı Marriott Bonway’e katılmaktan gurur duyar. Program, üyelere benzersiz küresel markalar portföyü, Marriott Bonvoy Moments ile özel deneyimler ve ücretsiz gecelerin ve seçkin statü tanımanın benzersiz avantajlarını sunuyor.