Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Genç Yüzücüler Koni 2022 Yarışına Hakim Oluyor – Manyetik Medya

Dana Malcolm tarafından

Personel Yazarı

#TurksandCaicos, 30 Haziran 2022 – Turks ve Caicos Adaları, adanın genç yüzücüleri geçen hafta sonu düzenlenen “Race for the Conch” eko-peynirli yarışmasında dünya standartlarını belirlediği için sporunun ön saflarında yer almış olabilir. Yarışlar ağırlıklı olarak yetişkinlerle dolu olmasına rağmen, biri hariç hepsi TCI gençlerini ilk üç içinde gördü.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Turks ve Caicos ve Bahamalar’dan yüzücüler 25 Haziran’da yarışmaya katıldı ve şu anda 12. sıradalar.Th Yıl. Toplam dört yarış: 2.4 mil, a-mil, yarım mil ve 100 metre kedicik yarışı ve yarışlara sadece 14 genç TCI yüzücü katıldı, ülke ise 18 podyum yerinden 10’unu kazandı. 100 metrelik kedicik yarışını sayıyor.

“[There were] Aslında bu türlerde gençlerden daha fazla yetişkin var. Gençlerin başarısını daha da önemli kılıyor ”diyor yarış organizatörü Ben Stubenberg.

TCI Aquatics (TCIASC) yüzücü Lenin Hamilton Jr. 22:10’da bir milde birinci oldu. Aquatics takımından Tajari Williams, galibiyet anından sadece dört saniye sonra ikinci sırada topuklarını ısıttı; Provo Aquatics Club’dan (PAC) Luke Howd üçüncü oldu; PAC’den Sean Walters beşinci oldu; Carrefour madalyalı Jaden Davis (PAC) altıncı, Ethan Gardiner (PAC) yedinci oldu.

Tekrar tekrar 22 kişinin katıldığı yarışta Turks ve Caicos gençleri ilk on içinde beş yer kaptı.

Kadınlar tarafında, Provo Aquatics’ten Sophie Taylor hayır. İkinciliği takım arkadaşı Angelina Lindenhan üçüncü sırada, Thais Burgess (PAC) dördüncü sırada ve TCI üçüncü sırada ilk beşte izledi.

Sadece bir mil gelmediler, öğrenciler yarım mil süpürdüler!

Yine, Lenin Hamilton mükemmel bir formda çifte galibiyet elde etti ve TCIASC için 12:14 saniyede birinci oldu. O Onu ikinci sırada Ethan Gardiner izledi.

READ  Peter Sometsky'nin Çağdaş Sanatında Türkler, Yahudiler ve Diğer Almanlar - Duyurular

Kızlarda ise ilkokul öğrencisi Lenica Hamilton (TCIASC) 2. olurken, onu 3. sırada Thais Burgess (PAC) ve beşinci sırada Daniel Burgess (PAC) takip etti.

Bu yeterli değil, Cumartesi günü arka arkaya yarışlarda “Demir Adam” lakaplı Tajari Williams, 2,4 mil uzunluğundaki yarışı ikinci sırada tamamladı. İlginç bir şekilde, kulübü TCI Aquatics için çalışmayı 51:24’te bitirdi.

Salt Rockers Aquatic Club, her yarışta ilk 10’a giren 14 TCI yüzücüsü dışında, bir mil yarışında 14. olan 10 yaşındaki Rishit Kuraroka’nın performansıyla gurur duyuyor.

Ayrıca Lenin, Ethan, Tajari, Luke, Lenica, Thais, Sophie ve Angelina, kendi yarışlarında ilk üç madalya podyumuna çıkmayı başardı.

Etkinliği Chloe Zimmerman ile birlikte yaratan Ben, yerel yüzmede bir öncüdür. harika.

“Başka bir şey de adadaki yerli çocukların harika konaklamaları, tüm yarışlarda harika bitiriciler elde ettik. Çoğu gençti ve tüm yarışlarda erkek ve kadın olarak zirveye çıkmayı başardılar. Bundan gurur duyuyoruz. onları!” diye açıkladı.

Kitty 100m yarışında 12 yaşından küçük en az 10 10 yaşındaki çocuk ve en az üç 10 yaşındaki erkek çocuk ve bir buçuk mil yüzen 11 ve 12 yaşındaki birçok çocuk vardı. Stubenberg’e göre, Ricky’s Flamingo Cafe Grace Bay Beach’te düzenlenen uluslararası turnuvada iyi performans gösteriyor.

“Plajda daha fazla Türk ve Caicos Adalısının yüzdüğünü görmek harika.

Alfabetik sırayla on dört Turks ve Caicos yarışmacısı: Daniel Burgess, Thais Burgess, Jayton Davis, Alyssa Gardiner, Daniel Gardiner, Ethan Gardiner, Rishit Kurroka, Lenica Hamilton, Anhelina Sophildon, Anhelina Sophildon,

Bu genç sporcuların inanılmaz performansı, hükümetin Olimpiyat Standartları Komitesine bağlılığını gösteriyor.