Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Plajları Geri dönen konuklar futbol malzemeleri bağışlıyor

Turks ve Caicos Plajları Geri dönen konuklar futbol malzemeleri bağışlıyor

Beaches Turks and Caicos Resort (BTC), yakın zamanda Turks ve Caicos Adaları Futbol Federasyonu'na (TCIFA) yaptığı bağışla bağış yapmaya devam etti.

Teknik Direktör Dan Ritchie, Kadın Futbol Direktörü Unelsis Rodriguez-Pace ve TCIFA Taban Programı üyeleri bağışları almak için hazır bulundu.

Plajın sadık misafirleri ve futbol tutkunları tarafından futbol formaları, hakem düdükleri ve kramponlardan oluşan malzemeler bağışlandı.

Ekipman için minnettarlığını paylaşan Ritchie, bu tür ortaklıkların yalnızca bölgedeki oyunun iyileştirilmesine yardımcı olacağına dikkat çekti.

Ritchie, “Bu eşyalardan dolayı mutluyuz çünkü oyuncuların, özellikle de maddi durumu daha az olan oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyorlar. Bu bağış, onların antrenmanlarda daha rahat olmalarına yardımcı olacak ve Turks ve Caicos'ta futbolda daha iyi sonuçlara yol açabilir” dedi. .

Turks ve Caicos Adaları Futbol Federasyonu (TCIFA) teknik direktörü Dan Ritchie (sağda), derneğin replika formasını, bir grup arkadaşının derneğe spor malzemeleri bağışlamasına öncülük eden Amaro Pereira ile paylaşıyor.

New Jersey'li bankacı ve gönüllü hakem Amaro Pereira, kendisinin ve arkadaşlarının neden TCIFA'ya hediye getirdiğini paylaştı. “Turks ve Caicos Adaları'nda futbolun gelişmesi konusunda tutkuluyuz. Birkaç yıl önce antrenman maçları için adalara bir takım getirdik ve o zamandan bu yana dernekle ilişkimiz büyümeye devam etti. Gördüklerimizi beğeniyoruz. Sadece burada değil, Karayipler'in her yerinde tabandan gelen programın büyümesi, oyunun geleceği için iyi bir şey” dedi Perera.

Turks ve Caicos Adaları Futbol Federasyonu kadın futbolu direktörü (sağda) Eunelsis Rodriguez-Pace, derneğe futbol ekipmanlarını sunmadan önce Beaches Turks ve Caicos Resort'un geri dönen konuklarıyla keyifli bir an paylaşıyor.

Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Rachel Taylor şunları söyledi: “Turks ve Caicos Adaları'ndaki spor başta olmak üzere tüm ortaklıklardan memnunuz. Plajlar gençliğin, eğitimin, toplumun, çevrenin ve sporun gelişimine katkıda bulunurken ortaklığın gerçek anlamını göstermeye devam ediyor.

READ  ZTE, Türk Telekom ile 50G PON entegrasyonunu test ediyor

“Dan Ritchie ve ekibinin devam eden çalışmaları, derneğin futbolu bölgede en hızlı büyüyen sporlardan biri haline getirme misyonunu güçlendirmeye yardımcı oluyor.” Taylor bunu fark etti.

Halkla İlişkiler Müdürü Orville Morgan şunları kaydetti: “Bu misyon, derneğe ivme kazandıracak ve genç kadınların futbolla tanışmasına yardımcı olacak. Bu, Turks ve Caicos Adaları genelinde futbol ve gençlik gelişimi açısından gerçekten olumlu bir adım.”

Pereira ve ailesi, TCI'a döndüklerinde futbol malzemeleriyle seyahat etmeyi taahhüt ediyor ve altyapı ekiplerinin çeşitli yaş gruplarına rekabetçi antrenmanlar sağlamak üzere bölgeye seyahat etmesini sağlamayı planlıyor.