Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos’ta, klasik bir Karayip sahil beldesi

Turks ve Caicos’ta, klasik bir Karayip sahil beldesi

DCI’nın turizmi pandemi sırasında yeniden açıldıktan sonra, gezginlerin takımadaların genişleyen, kum dolu fantezisine, kutsal alan ve yalnızlığın nadir bir kombinasyonuna çekilmesiyle başladı.

2020 yazından bu yana, Turks ve Caicos Adaları, pandeminin başlamasından bu yana yeni bir ziyaretçi dalgası gördü ve Karayipler’in en çok aranan destinasyonlarından biri olarak yeni zirvelere ulaştı.

Gerçekten de, geçtiğimiz iki yıl Karayipler’in partilerini hatırlattı: Dünyanın başka hiçbir yerinde olmayan o sonsuz doğal güzellik ve o eşsiz kumsallar.

Grace Körfezi Plajı.

Turks ve Caicos’taki en önemli parça, elbette, göz kamaştırıcı beyaz kumlu, geniş ve uzun, ışıltılı turkuaz ve bir dizi tatil köyü ile noktalı Grace Bay Plajı’dır.

Turks ve Caicos Adaları’nın rahat ve rahat lüksünü gerçekten özetleyen bir tatil yeri var: The Sands.

Turks ve Caicos Karayip Tatil Köyü Plajı

Grace Bay’de birinci sınıf bir yuvada yer alan bu ünlü Providenciales tesisi, tümü sahil kenarında veya kısa bir yürüyüş mesafesinde toplam 114 odaya sahiptir.

Adadaki birçok tatil köyü gibi, burası bir yerleşim tesisidir, yani tüm birimler junior süitlerden iki yatak odalı birimlere kadar çeşitlilik gösterir, tümü harika manzaralara ve konut olanaklarına sahiptir: mini buzdolabı, mikrodalga fırın, kahve makinesi ve mini mutfak gibi junior odalarda ; Diğer odalarda tam donanımlı mutfak bulunmaktadır.

İster birkaç günlüğüne ister birkaç haftalığına burada olun, anında eviniz olur, yani istediğiniz kadar kalabilir veya her öğün için Provo’nun canlı mutfak ortamını tadabilirsiniz.

Turks ve Caicos Karayip Tatil Köyü Plajı

Mülkte kalıyorsanız, kum tepelerinin ve plajın kenarında yer alan sevilen bir sahil barı ve restoranı olan Hemingway’s’e göz atın, harika romlar ve yerel odaklı harika bir mutfak: balık tacos, taze orfoz ve tabii ki, anahtar kireç pasta.

Hemingway’de bir plaj masası.

Spa Tropic’te ayrıca iki terapi odası ve manikür ve pedikürden çift masajlarına kadar çeşitli spa programları sunan bir sağlıklı yaşam merkezi bulunmaktadır.

READ  Parallel Wireless, Türk Telekom ve Juniper Networks Türkiye'de Öncü Açık RAN ​​Girişimini Duyurdu
Turks ve Caicos Karayip Tatil Köyü Plajı
Üç havuzdan biri.

Ancak en büyük rahatlık huzurdur: İster üç havuzdan birinde uzanın, ister Grace Körfezi kumlarında bir palapanın altında tembellik edin, ister terasta rom yudumlayın, burada olacağınız tek şey plajdır. İşte bu: Turks ve Caicos sörfünün tatlı kucağı, kalabalık olmayan bir kumsalın müziği.

Seyahat yeniden açıldığında herkesi buraya getiren şey buydu.

Bu yüzden insanlar hep buraya gelir; Neden hep yapıyorlar.

Ayrıca, ziyaret edin Turks ve Caicos Adaları.