Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos’ta Selena Gomez Tatili

Şimdi ona bak. Çoğumuz tatili serin havalarda geçirirken Selena Gomez tam tersini yaptı. 29 yaşındaki kısa süre önce ailesi ve arkadaşlarıyla güzel Turks ve Caicos adalarında bir tatil geçirdi.

Bu büyülü yolculuğun fotoğraflı kanıtına ihtiyacınız varsa, şarkıcının BFF’si Theresa Mingus, 5 Ocak’ta Instagram’da güneşte gerçekleşen tüm eğlenceyi belgeleyen bazı fotoğraflar paylaştı. Bir videoda Selena’nın su borularında eğlendiği görülüyor. Bir diğerinde, Binadaki Cinayetler yıldızı, kız kardeşi Crazy de dahil olmak üzere ailesiyle dolaşırken görülebilir.

Ayrıca Selena’nın sosyal web sitelerinde kalmasına rağmen, en son Instagram gönderisinden yeni yıla başlamaktan keyif aldığı açıkça görülüyor.

“Mutlu Yıllar millet,” 1 Ocak’ta gülümsediği bir fotoğraf için manşet attı. “Birbirimize sahip çıkalım ve yıla doğru başlamayı unutmayalım! Allah’a emanet olun ve hepinize harika bir tatil diliyoruz! Hepinize en iyi dileklerimizi sunuyoruz.”

Geçen yıl Selena için çok özel bir yıldı, Wizards of Waverly Place’den sonra ilk kez televizyona döndü ve albümü için Grammy adaylığı aldı, ancak şarkıcının kısa süre önce halka tanıtıldığı 2022, Selena için önemli bir kilometre taşı oldu. . Temmuz’da büyük 3-0 olacak.

Oyuncu 5 Ocak’ta mağazaya “Büyümek istiyorum” dedi. “Gençken bundan korkardım ve şimdi hayatımın çok farklı olacağını düşündüm. Ama şimdi ‘Vay canına, beklediğim bu değildi ve daha fazla heyecanlanamazdım’ diyorum.

İnsanların ne dediği hakkında endişelenmeyi bıraktım ve bu harikaydı.


READ  Fiyat, çıkış tarihi ve daha fazlası araştırılıyor