Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos’taki bu lüks tesis, Karayipler’deki ilk okyanus kıyısındaki havuza sahip olacak

Turks ve Caicos, şeker kumlu plajları ve zarif tatil köyleriyle uzun zamandır ünlüdür. Ancak Providenciales’in sakin güney sahilinde – kireçtaşı kayalıkları adanın ikonik turkuaz sularının benzersiz manzaralarını sunar – farklı bir lüks tarzı hakim olmuştur.


İnsanlar check-in yapıyor Weimara VillalarıKaplumbağa Kuyruğu Yarımadası’nın en yüksek noktalarından birinde yer alan , popüler Provo Adası’nda ender bir huzurun tadını çıkarmak için. Birkaç malikane evi dışında (Prince’in eski sahil evi, mor araba yolu ile tamamlandı), yarımada mutlu bir şekilde gelişmemiş durumda. Bu, özellikle okyanus kıyısında sonsuzluk havuzları ve su altı yüzme havuzları bulunan dört veya beş yatak odalı villalardan birinde dinlenirken ultra özel bir konaklama anlamına gelir. Birinin sizi doğrudan akuamarin denizine daldıran bir kaydırağı vardır. anahtar ile Waimara Resort Genellikle dünyanın en iyi plajı olarak adlandırılan Grace Bay Plajı’na 15 dakika uzaklıkta bulunan 15 dönümlük vaha, her iki dünyanın da en iyisini isteyenler için mükemmeldir.


TAVSİYE ÇALIŞMALARI A.Ş.


Şimdi, Waimara hala özel villa konseptine yöneliyor. Mart ayında, insan yapımı Sunset Cove plajına, Karayipler’de bir ilk olan 130 metrelik bir deniz suyu havuzu ekleyecek. Waimara Resort and Villas’ın sahibi Bruce McLaren, yeni dikilmiş palmiye ağaçlarıyla çevrili sığ plajın aileler için mükemmel olduğunu, Avustralya esintili okyanus havuzunun ise konuklara yüzmek ve gün batımını izlemek için eşsiz bir yer sunduğunu söylüyor.


Steve Passmore


Waimara Villas’ın izniyle


Basketbol, ​​turşu ve tenis kortları ile son teknolojiye sahip yeni bir spor kulübüne de NBA oyuncularının adı verildi. Ancak tek yatak odalı havuzlu villalarda büyük boy açık teraslar bulunabilir (daha özel ve romantik bir deneyim arayan çiftlerin artan talebine yanıt olarak 2022’de eklenmiştir). Doğal peyzajın kıvrımlarını bozmamak için kayaya oyulmuş villaların her birinin pembe begonvillerle çerçevelenmiş bir girişi ve etkileyici bir taş oymalı yürüyüş yolu vardır. İç mekanlar, yerel olarak yapılmış mobilyalar ve doğal ortamların bir karışımı ile doldurulmuştur. Maclaren, Dominik Cumhuriyeti’ndeki bir taş ocağından fosilleşmiş deniz kabukları ve Endonezya’dan gelen ve havuzun ısıyı tutmasına yardımcı olan siyah bir volkanik taş olan mercan taşı gibi birçok malzemeyi elle seçti.


Steve Passmore


Waimara, 2024’ün ortalarına kadar beş çok yatak odalı villa daha ekleyerek toplamı 12’ye çıkaracak ve ayrıca Villa Beach yakınlarında yeni bir restoran ve bar açacak. O zamana kadar konuklar villalarında şef tarafından hazırlanan yemeklerin tadını çıkarabilir veya Waimara’nın en beğenilen restoranlarından birini ziyaret edebilir. indigo, Yönetici Aşçı Andrew Mirosh, taze ve yerel olarak yakalanmış deniz ürünlerine, memleketi Avustralya’dan gelen etlere ve Karayip esintili lezzetlere odaklanıyor. Cumartesi geceleri Waimara Beach Barbecue, 24 saat tütsülenmiş döş, şenlik ateşleri, canlı müzik ve ip ışıkları ve yıldızlı gökyüzü altında kurulan masalarıyla kalabalıkları kendine çekiyor. Villaların huzurunu bırakmak zor ama şenliklere katılmaya değer. Palmiye ağaçlarının o ünlü, bembeyaz kumlarına gömülmüş, ayak parmaklarınızın ucunda müzik eşliğinde geceyi geçireceksiniz.

READ  Mutfaktaki Jön Türk - Yeni Hint Ekspresi