Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tyler Hero, Heat yıldızı Jimmy Butler ile bir Turks ve Caicos tatilinde çalıyor

Tyler Hero, Heat yıldızı Jimmy Butler ile bir Turks ve Caicos tatilinde çalıyor

kedicik

Miami Heat’ten Tyler Hero #14 ve Jimmy Butler #22, Milwaukee Bucks’a karşı mücadele ediyor

Miami Heat guardı Tyler Hero için büyük bir ay oldu. NBA’de Yılın Altıncı Adamı kazananına, yıldız sezonunda South Beach’te kalması için dört yıl, 130 milyon dolarlık bir sözleşme uzatması teklif edildi. Gardiyan ayrıca aylarca süren spekülasyonlardan sonra Heat’in başlangıç ​​kadrosunu da kırdı. Herro sadece bir çuval alıp Heat’in başlangıç ​​oyuncusu olmakla kalmadı, aynı zamanda bu hafta Turks ve Caicos gezisinde Heat yıldızı Jimmy Butler ile bir süreliğine bağ kurdu.

Butler, NBA programında kaçmak ve toparlanmak için her türlü açık fırsatı değerlendirdiği biliniyor. Bu hafta, yıldız, takımın Çarşamba günü Chicago Bulls’a karşı oynadığı son hazırlık maçı ile sezon ipucu arasında hafta başında ayrılma kararı aldı. Bu noktada, Butler ve Hero, ekibin FTX Arena’daki Cumartesi seansı öncesinde Turks ve Caicos’a giden bir uçağa bindi.


Tyler Hero, Jimmy Butler ile tatilde

Butler’a gezide takım arkadaşı Tyler Hero eşlik etti. Wisconsin’den gelen gardiyan, Butler ile bir hafta geçirdi ve Sun Sentinel’den Ira Winterman ile birlikte geçirdikleri zaman hakkında konuştu.

“JP ile vakit geçirmek inanılmazdı” kahraman dedi. “İki günlük iznimiz vardı ve beni de yanında götürüyor. Nasıl olduğunu bilirsin, nereye isterse oraya gider. Ben de onunla gittim. İki günü birlikte geçirdik, birbirimize kenetlendik.

Butler’la olan gezi tamamen dinlenme ve rahatlama değildi, ikisi spor salonunda ve kart oynayarak zaman geçirdi.

Herro, “Yani, bu gerçekten bir tatil değildi, sadece birkaç saatlik küçük bir yolculuktu,” dedi. “Çalıştık, biraz kart oynadık ve birlikte vakit geçirdik.”


Erik Spoelstra, Butler ve Hero tatilinde

Heat organizasyonundakiler, Butler ve Hero’nun yeni 2022-23 NBA sezonunun hemen öncesinde ülkeyi aniden terk etmeleri hakkında ne düşünüyor? Heat baş antrenörü Erik Spoelstra, bunun Jimmy Butler’ın yaptığı bir şey olduğunun çok iyi farkında.

Heat koçu Erik Spoelstra Cumartesi günkü antrenmandan sonra gülümseyerek, “Yani, Jimmy her zaman başka bir seviyeye taşıyor,” dedi, “iki gün ve her yere uçmak.”

Ancak Spoelstra, South Beach’te bir takımda oynamanın elde ettikleri en güzel kısımlardan biri olduğunu ve Hero’da başka bir takıma katılabildiği ve uzaktayken bağ kurmak için zamanı olduğu için mutlu olduğunu da kaydetti.

“Evet, sanırım bu yüzden Güney Florida’da yaşıyoruz; Harika şeyler yapmalıyız” dedi. “Ama etrafta uçmuyorsanız, adamlarımızın harika Güney Florida hayatından yararlanmalarını istiyorum.

“Bu, iyileşmenin bir parçası. Ve sonra iki takım arkadaşı birlikte yaptığında, bu da ek bir fayda sağlıyor.” Spoelstra, Ira Winderman’a şunları söyledi:.

Şimdi ikisi de geri döndü ve merakla beklenen Heat sezonunu başlatmak için Çarşamba günü Chicago Bulls ile karşılaşmaya hazır.

READ  Belgesel Ahıska Türklerinin tehcir ve tehcirini anlatıyor