Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bob Durk Perşembe tahmininize bakıyor

Bob Durk Cuma tahmininize bakıyorBob Durk Cuma tahmininize bakıyor

Robert Vigosa, silah zoruyla yakalanan kadınla konuşuyorKadın, onu kampından çıkarken gördüğünü söyledi.

Kızı Evelyn, Blair’i Güney Baptist Kilisesi’nin özel bir üyesi olduğunu iddia eden sevgi dolu ve iyi kalpli bir kadın olarak hatırlıyor.Aletia Finch için 24 saat zor.

Eski Baltimore Şirketi, kızları kaçırmakla suçlanıyor. Memur arayışı sürüyorSilah zorlanan kadın Robert Vigosa, Çarşamba günü WJZ ile konuştu.

‘Her mahalle güvende olana kadar dinlenmeyeceğim’: Baltimore City yedinci yıl üst üste 300 cinayet kaydettiBaltimore Çarşamba akşamı zorlu bir dönüm noktasına ulaştı ve şehir 300. cinayetini kaydetti.

Baltimore şehri yedinci yıl üst üste 300 cinayet kaydediyorBaltimore Çarşamba akşamı zorlu bir dönüm noktasına ulaştı ve şehir 300. cinayetini kaydetti.

Baltimore kilise çalışanının öldürülmesi kiliseyi öfkelendirdiYetkililer, Salı sabahı bir Güney Baptist kilisesinde ölü bulunan 69 yaşındaki Baltimore kadını Evelyn Blair’in katillerini bulmak için çalışmalarını yoğunlaştırdı.

‘Evlerini İstiyorum’ Anne, silahlı eski Baltimore İlçe Muhafızları tarafından kaçırıldıktan sonra kızların güvenli bir şekilde geri dönmelerini istiyor6 ve 7 yaşlarındaki iki kızın annesi, evlerine sağ salim dönmeleri için onlara yalvardı. Polis, çocukları Amina Vigosa ve Gianna Vigosa’nın babası Robert Vigosa’nın eski bir Baltimore County polis memuru tarafından kaçırıldığını söyledi.

Baltimore kadını Lumbie kabilesinin hikayelerini paylaşmak için çalışıyorBaltimore’daki pek çok kişi Upper Falls Point ve Washington Hill sokaklarının Baltimore Lumpy Indians’ın anavatanı olduğunu bilmiyordu, ancak Ashley Minner bunu değiştirmek istiyor.

Baltimore Buzz: Teşekkür etmek için 8 gün kaldı!Baltimore’da ne bir vızıltı.

Pop Turk’te akşam hava tahmini varPop Turk’te akşam hava tahmini var

BGE Outlines, yaygın tatil sezonu hizmet dolandırıcılığına karşı dikkatli olmalıdırTatil sezonu yaklaşırken BGE, müşterilere her yıl bu zamanlarda meydana gelen yaygın dolandırıcılıkları hatırlatmak için alarm veriyor.

Bel Air Polisi eşekleri yol kenarında bulduBel Air polis memurunun gece vardiyası, Salı günü yol kenarında dolaşan iki eşeği görünce kesintiye uğradı. Eşeklerin yakındaki bir veteriner hastanesinden kaçtığı söyleniyor, ancak hasta değiller.

Maryland, federal hükümetin sera gazı emisyonlarını %50 azaltma planına katıldıVali Larry Hogan, Maryland’in ABD Enerji Bakanlığı’nın iklim iklim mücadelesine katıldığını ve 10 yıl içinde eyalet hükümetinin eylemlerinden sera gazı emisyonlarını en az %50 azaltmayı vaat ettiğini söyledi.

Eski bir Baltimore şirket yetkilisi adam kaçırmakla suçlandı ve iki kızı arıyorYork Bölgesi Bölge Polisi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, iki kızını Pennsylvania’daki evinden kaçırmakla suçlanan eski Baltimore İlçesi memuru Robert Vigosa’nın şu anki Baltimore İlçesi memuruyla seyahat etmiş olabileceğini söyledi.

‘Sadece Onu Özledim’: Evelyn Blair’in Kızı Annesine ‘Sevgili, İyi Kalp ve Tüm Yaşam’ DiyorAledia Finch, annesi öldükten yirmi dört saat sonra parçaları toplamaya çalıştığını söylüyor.

Polis taciz belirtileri gösteren 5 yaşındaki bir kızın ölümünü araştırıyor.Baltimore polisi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, bu hafta başlarında tepki vermeden ölen beş yaşındaki bir kızın istismar belirtileri gösterdiğini söyledi.

Baltimore City Devlet Okulları, otobüs şoförleri için maaş artışlarını açıkladıBaltimore Şehri Devlet Okulları, ülke genelinde otobüs şoförlerinin saatlik ücretlerini artıracak ve alıkoyma ikramiyeleri sağlayacak ve ayrıca ulusal otobüs şoförü sıkıntısı sırasında artan teşvikler sağlayacak okul bölgelerine katılacak.

Kilise halkı Baltimore kilise çalışanı cinayetine kızdı, kızı konuşuyorEvelyn Blair’in kızı, topluluğun desteğinin bu zor zamanın üstesinden gelmesine yardımcı olduğunu söylüyor.

TSA, BWI’deki Şükran Günü yolculuğunun salgın öncesi seviyelere ulaşacağını tahmin ediyorTrafik güvenliği yöneticileri, bu Şükran Günü etkinliği için birçok insanın eve gitmesini bekliyor.

Avukatlar Gore Cain’in oğlu için 32 milyon dolarlık uzlaşma talep ettiÇarşamba günü sosyal aktivistler, Baltimore County’yi Corinne Keynes’in oğlu için 32 milyon dolarlık bir ödül ödemeye çağırdı.

Bu salgın neredeyse bitti mi? Sağlık çalışanları kilo aldıSalgının iki yıllık işareti yaklaşırken, aynı soru kalıyor: Ne zaman bitecek?

Belediye Başkanı Scott ve şehir yetkilileri, Baltimore’un kış havasına hazır olduğunu söylediBelediye Başkanı Brandon Scott ve şehir yetkililerine göre, Baltimore şehri bu kış kar ve buz havasına hazırlanıyor.

İtfaiye birliği, kuzeybatı Baltimore’da bir adamın bir CSX treninin çarptığını söylediKentin itfaiyeciler derneği, Çarşamba öğleden sonra kuzeybatı Baltimore’da bir adamın bir trenle çarpıştığını söyledi.