Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ünlü pop rock folk şarkıcısı-söz yazarı Justin Durk eşsiz bir ritimle hazırlanıyor

Ünlü sanatçı Justin Durk, 16’sında yayınlanacak olan ‘Just in Time’ EP’sinin yanı sıra sansasyonel müzik yayınlarıyla dinleyicilerin ilgisini çekiyor.Th Şubat.

Birçok yetenekli şarkıcı-söz yazarı Justin Durk Eşsiz ritmik kompozisyonu ile kulakları cezbeder. Okulda bir grup kurduğunda 14 yaşındaydı ve grup Eğitim Günü’nde gösterilerini başarıyla sundu. Yıllar geçtikçe, bu son derece yetenekli yıldız, yeni müzikal uygulamalarla gelişmeye başladı. 2011’de soloya geçmeden önce grubuyla birkaç turnuva kazandı. Eh, son zamanlarda birçok konser verdi ve müzikseverlerden büyük övgü aldı.

Ancak, son EP’si ‘Just in Time’ın 16’sında yayınlanması bekleniyor.Th Bu yılın Şubat ayında. EP, her şarkıda yepyeni bir tür karışımıyla birlikte harika bir pop, rock ve folk karışımına sahip. Century Music Group’un Art Ward EP yapımcısı ve Justin Cordelio için iki kez Grammy Ödülü adayı.

Justin Durk

Palm Sahili’nden, Justin Durk Müziğin, mutlu ya da üzgün olsun, insanları duygularından özgürleştirme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. İz bırakmak için burada ve her zaman dünyanın dört bir yanındaki dinleyicilerine kaliteli müzik sunma amacı ile misyonunu sürdürüyor. ‘Moda’, ‘My O My’ ve ‘Time’ trend parçalardan bazıları olan birkaç kayıt yayınladı. Bir sanatçı olarak muazzam bir potansiyel taşıdığı için, sahip olduğu mükemmellik ve yetenek, kesinlikle daha parlak bir geleceğe yol açacaktır. Bu tomurcuklanan sanatçı, yayınlarını sürekli olarak güncelliyor Spotify, Facebook, Instagram, Ve ağ ışığı. Daha fazla bilgi edinmek için iletişimde kalın!