Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

[VIDEO] 911 5. Sezon Promosyonu: Maddie Geri Dönüyor – Jennifer Love Hewitt

[VIDEO] 911 5. Sezon Promosyonu: Maddie Geri Dönüyor - Jennifer Love Hewitt

9-1-1 Önümüzdeki ay bazı tanıdık yüzlerle Fox’a geri dönüyor.

21 Mart Pazartesi (8/7c) Pazartesi günü beşinci sezonuna devam edecek olan Procedural için yeni bir promo, her ikisi de 2021’de şehirden ayrılan Chimney ve Maddie’yi tekrar karşılıyor. Jennifer Love Hewitt’in karakteri gösteride en son Ekim ayında görüldü. Maddie’nin onu ve bebek Bacasını itfaiye istasyonuna bırakmasıyla sona eren dördüncü bölüm, Kenneth Choi’nin karakteri o zamandan beri kayıp ortağını takip ediyor.

Önümüzdeki haftalarda yeni yüzlerle de tanışacağız. Yeni başlayanlar için Ariel Kebbel (Vampir Günlükleri) promo için 17 saniyelik işaretin yakınında görünen bir itfaiyeci olan Lucy Donato olarak tekrarlanacak.

Gösteri yönetmeni Tim Meiner, Lucy’den TVLine’a verdiği demeçte, “Buck’ın kadın versiyonuna benzediğini söyleyebilirim” dedi. “Zorlayıcı, hevesli ve biraz adrenalin bağımlısı. Ayrıca bazı yönlerden Buck’tan biraz daha deneyimli.”

Ayrıca Bryce Durfee, Maddie’yi aramak için tatildeyken Chimney’nin yerini dolduran sağlık görevlisi Jonah Greenway rolünü yeniden oynayacak.

Promosyondan öne çıkan diğer önemli noktalar arasında Buck’ın bir kadını düşmekten ölmekten kurtarmak için bir binayı yıkması, Eddie’nin uzaklaştığından farklı bir roldeki çalışması ve özellikle örümcekler tarafından mumyalanmış gibi görünen tuhaf bir kurban vakası yer alıyor. asla değişme, 9-1-1. Asla değişme.

Chimney ve Maddie’nin geri dönüşüne ilk bakış için yukarıdaki videoda PLAY’e basın. 9-1-1ve daha sonra Aşağıda, Sezon 5’in geri kalanı için umutlarınızla bir yorum bırakın.

READ  Brian Austin Green, Sharna Burgess'in 'DWTS' onurundan dışlanmasından bahsediyor.