Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Video: Thales Turk ve Hanna Bergeman Ion'la anlaşıyor

Video: Thales Turk ve Hanna Bergeman Ion'la anlaşıyor

Basın bülteni: İyon

Talus Turk ve Hannah Bergmann'ı ION Global Atletizm takımına resmi olarak davet etmekten heyecan duyuyoruz! ION ekibi büyüyor ve onları ailenin bir parçası olarak görmekten heyecan duyuyoruz. Her ikisi de motosiklete şarj etme tutkusunu getiriyor ve Chargers, serbest sürüşün sınırlarını zorlamasıyla tanınıyor, bu yüzden bisiklete binmek için onların heyecanını destekliyoruz.

Hannah, Red Bull taraftarının gnarını fethetmek için Red Bull formasyonuna giriyor ve kendi sporunda gerçek bir efsane haline geliyor. Heartline Tasmania'dan başlayarak onun spora ilham veren yolculuğunu ve vizyonunu desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Thales Bellingham'dan gerçek bir güç santrali olan Chrome, Red Bull Rampage 2023'te ilk 5'te yer aldı ve bu zaten kendini gösteriyor. Ham yetenek, kusursuz tarz ve kendini adama duygusu, onu ION ekibinde tutmamız için bizi motive eden özelliklerden sadece birkaçı.

Önümüzdeki iki yıl boyunca Ion'la sözleşme imzalayacağım için inanılmaz heyecanlıyım, ekip ve ürün başka bir seviyede. Dik toprak atlayıcılar, hızlı parkur bisikletçileri ve serbest sürüş takımının çekicinden oluşan bir karışım var. İyi bir arkadaş ve akıl hocası olan Nico Wing ile çalışmaktan çok mutluyum. Önümüzdeki iki yılda tüm ekip birlikte çok şey yapacak ve ION'un vizyonumu desteklediği için çok minnettarım.Thallus Türk

Hannah Bergman

Harika alıntılar ION ile olan bu yeni ortaklık beni çok heyecanlandırıyor ve bunun çok uygun olduğunu düşünüyorum. Fransa'daki ION ekibinin bazı üyeleriyle birlikte bisiklet sürdüğümde ve takıldığımda, bisiklet sürme konusunda ne kadar tutkulu olduklarına hayret ettim ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış kaliteli ürünler yaratma konusundaki kararlılıklarından çok etkilendim. Bu yüzden ekibin bir parçası olmayı ve daha birçok güzel zamanı sabırsızlıkla bekliyorum!Hannah Bergman
READ  Avusturyalı Volker Dürk bir sonraki BM hakları şefi oldu - Dünya
Fotoğraf

Fotoğraf: Thales Turk, Evan Brade

Fotoğraf

Fotoğraf: Hannah Bergeman, Oliver Parrish

Doğal stilleri ve stokları, Bellingham Döşemelerinden Utah'ın vahşi serbest sürüş özelliklerine kadar gönderdiği herhangi bir araziye kadar, hangi bisikleti sürerlerse sürsünler, Ian'ın Sörf Parkurları havasına doğal bir uyum sağlıyor.
Hem Hannah hem de Thales yepyeni ION koruması, ayakkabı ve bisiklet kıyafetleriyle yarışacak.