Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Vladimir Putin, G7 liderlerinin çıplak ‘iğrenç’ görüneceğini söyledi

Vladimir Putin, G7 liderlerinin çıplak 'iğrenç' görüneceğini söyledi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Batılı liderleri eleştirdi Üstsüz ata binmekle dalga geçenlermeraklı olarak “iğrenç” görüneceklerini söyleyerek.

Kremlin’in güçlü adamı, Perşembe günü Rus dostu Orta Asya cumhuriyeti Türkmenistan’a yaptığı ziyarette, bu hafta başlarında G7 liderlerinin kendisiyle dalga geçtiği sorulduğunda alaycı bir yorum yaptı.

oldukları gibi konuşmak için otur Alman Alpleri’nde İngiltere Başbakanı Boris Johnson, G7 liderlerinin “Putin’den daha güçlü olduğumuzu göstermek” ve “onlara kaslarımızı göstermek” için kıyafetlerini çıkarabileceklerini söyledi.

Kanadalı meslektaşı Justin Trudeau, Putin’in çıplak gövdesinin 2009 yılındaki kötü şöhretli fotoğraflarını “üstsüz bir binicilik gösterisi” ile eşleştirmeye çalışabileceklerini söyleyerek şaka yaptı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, atına çıplak göğüslü binmesiyle dalga geçen Batılı liderleri bir kez daha alkışladı.
AP
Putin, G7 zirvesine katılan ve kendisiyle alay eden liderlerin gözüne gireceklerini söyledi. "brüt" Alkol içtikleri ve egzersiz yapmadıkları için üstsüzler.
Putin, G7 zirvesine katılan ve kendisiyle alay eden liderlerin, alkol içtikleri ve egzersiz yapmadıkları için üstsüz “iğrenç” görüneceklerini söyledi.
69 yaşındaki Kremlin'in güçlü adamı Perşembe günü Türkmenistan'da gazetecilere verdiği demeçte acı sözler söyledi.
69 yaşındaki Kremlin’in güçlü adamı Perşembe günü Türkmenistan’da gazetecilere verdiği demeçte acı sözler söyledi.
AP

Perşembe günü Türkmenistan’da gazetecilere konuşan Rusya Devlet Başkanı, G7 katılımcılarının önünde bir kez daha alkışladı, kendisini taklit edemediklerini çünkü onun aksine sağlıksız yaşam tarzları sürdüklerini belirtti.

“Bel altı veya üstü nasıl soyunmak istiyorlar bilmiyorum” dedi. “Ama yine de iğrenç bir manzara olacağını düşünüyorum.”

69 yaşındaki “Bir insanda her şey uyum içinde olmalıdır: beden ve ruh, ancak bu gerçekleşene kadar alkol ve diğer kötü alışkanlıkları bırakmak, fiziksel egzersizler yapmak ve spor yapmak gerekir.”

Yukarıdaki fotoğrafta üstsüz avlanırken görüntülenen Putin, dünya liderlerinin sağlıklı bir yaşam sürmek için içki içmeyi ve egzersiz yapmayı bırakmaları gerektiğini söyledi. "Beden ve ruhun uyumu."
Yukarıdaki fotoğrafta üstsüz avlanırken görüntülenen Putin, dünya liderlerinin “uyumlu bir beden ve ruha” sahip olmak için içmeyi ve egzersiz yapmayı bırakmaları gerektiğini söyledi.
Getty Images aracılığıyla Sputnik/AFP
2018'de Putin, gömleksiz şova olan düşkünlüğünü savundu ve yaptığını söyledi. "Saklanmaya gerek yok."
2018’de Putin, “saklanmaya gerek olmadığını” söyleyerek gömleksiz gösteriye olan düşkünlüğünü savundu.
Getty Images aracılığıyla Sputnik/AFP

Putin daha sonra küçümseyici bir ton aldı ve tüm G7 liderlerini tanıdığını ve hepsinin “aklını verirlerse başarıya ulaşabilecek karakterli insanlar” olduklarını açıkladı.

“Kendileri üzerinde çalışmaları gerektiğini, ancak bunun hakkında zaten konuştukları gerçeği, övgüye değer” dedi.

Putin’di Birkaç kez gömleksiz fotoğraflandım Binerken, avlanırken ve balık tutarken.

2018’de Avustralyalı gazetecilere konuşan judo ve hokey takıntılı Rus lider, üstsüz fotoğraf çekimlerine olan tutkusunu “saklanmaya ihtiyacı olmadığını” söyleyerek savundu.

tel ile