Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Wah Üniversitesi 4. Pak-Türk Konferansı’na ev sahipliği yapıyor – Pakistan

Wah Kant: Wah Üniversitesi, Ghulam Ishaq Khan Mühendislik Bilimleri ve Teknoloji Enstitüsü ile işbirliği içinde, iki günlük 4. Baghdurg Uluslararası Bilim ve Mühendislikte Gelişen Teknolojiler Konferansı düzenledi.

Baghdurk Konferans Serisi, mühendislik bilimi, nükleer astronomi, yenilenebilir enerji kaynakları, optik mühendisliği, bilgisayar bilimi ve elektrik mühendisliği alanlarındaki yeni teknolojilerdeki gelişmelere odaklanan bir teknoloji etkinliğidir.

Bu konferansın amacı, araştırmacılara, akademisyenlere ve uygulayıcılara çeşitli mühendislik ve bilim alanlarındaki en son gelişmelerden haberdar olmaları için bir platform sağlamaktır. Uluslararası ve ulusal açılış konuşmacıları konuşmalarını yaptılar. Ayrıca 40 araştırmacı, önemli ve yenilikçi araştırma çalışmalarını birkaç oturumda sundu.

Ekselansları, Türkiye Büyükelçisi İhsan Mustafa, açılış oturumunun onur konuğuydu ve Prof. Profesör Dr. Fazal Ahmad Khalid, Sidara-e-Imtiaz, Rektör Ghulam Ishaq Khan Enstitüsü ve Wah Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve 4. Baghdurg Uluslararası Konferansı Başkanı Prof. Dr. Jameel-un Nabi de birer konuşma yaptılar.

Telif Hakkı İş Kaydedici, 2021

READ  Jön Türklerin solcu sunucusu 'geçiş dostu' dilin geri alınması çağrısında bulunuyor