Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Warriors’tan Draymond Green, Sabonis’e bastığı için bir maç ceza aldı.

Warriors’tan Draymond Green, Sabonis’e bastığı için bir maç ceza aldı.

Kendra AndrewsESPNokumak için 3 dakika

Draymond, Sabonis’i ezdikten sonra oyundan atıldı.

Draymond Green, iki uzun birbirine karıştıktan sonra Domantas Sabonis’e bastığı için maçtan atıldı.

San Francisco – NBA askıya alındı altın Devlet savaşçıları ileri Draymond Yeşili Bir maç için kralın sandığına basmak için. Domantas SabonisLig salı akşamı açıklandı.

Ligden yapılan açıklamada, “Askıya alma, kısmen Green’in spor dışı iş geçmişine dayanıyordu.”

Green, cezasını Perşembe günü Warriors’ın Chase Center’da 3. Maçta Kings’i konuk etmesiyle çekecek. Seride Sacramento 2-0 önde.

Olay, Pazartesi günü Kings’in 114-106’lık 2. Maç galibiyetinin dördüncü çeyreğinin bitimine 7:03 kala Green ile Sabonis arasında meydana geldi.

Sabonis kayarak boyanın içine düştükten sonra Green’in sağ bacağını tuttu. Önce Green, Sabonis’in elinden kurtuldu, ardından Sabonis’in göğsüne sert bir hamle yaptı.

Hakemler oyunu incelerken Sabonis birkaç dakika olduğu yerde kaldı. Green’in bacağını tuttuğu için teknik faul çağrısı yapan Green, otomatik fırlatmayla sonuçlanan apaçık bir 2 aldı.

Maçtan sonra Sabonis, “Düştüğümde kendimi koruyordum ve ardından kaza oldu” dedi. Bugünkü oyunumuzda buna yer yok” dedi.

Kings Salı gecesi yaptığı açıklamada, Sabonis’in 3. Maç için şüpheli olan bir göğüs kemiğinde morarma olduğunu duyurdu.

Green, “İki gece içinde ikinci kez ayağıma takıldım ve hakem sadece izliyor. Ayağım bir yere indi ve ben en esnek kişi değilim, bu yüzden o kadar uzamadı. ” Olayın tarafını açıklarken. “Ancak birisi bacağımı çekerken bir yere kadar adım atabiliyorum.”

Green, 147 kariyer playoff maçında altı bariz hata ve 27 teknik faul için çağrıldı.

Bu, Green’in playofflar sırasında ikinci kez cezasını çekeceği zaman. Diğeri ise 2016 NBA Finalleri’nde o sezon play-off’larda birkaç göze batan hata yaptıktan sonra yeşile çarptıktan sonra oldu. Lebron James 4. maçta ikili birbirine dolandıktan sonra kasıklarından. Bu playoffların başlarında Green, Oklahoma City’yi tekmelediği için oyundan atılmıştı. Stephen Adams uylukta

2018’de Warriors, o zamanki takım arkadaşıyla tartıştıktan sonra “takıma zarar veren davranış” nedeniyle Green’e bir oyunu ücretsiz olarak askıya aldı. kevin Durant.

Green, bu sezonun başlarında bir Warriors guardına yumruk attıktan sonra takımdan uzakta zaman geçirdi. Ürdün Paul uygulama sırasında.

READ  Hall of Famer ve iki kez Young Cycle galibi Gaylord Perry 84 yaşında öldü.