Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

White Sox GM Chris Getz cesur bir açıklama yapıyor – NBC Sports Chicago

White Sox GM Chris Getz cesur bir açıklama yapıyor – NBC Sports Chicago

MLB sezonu sona ererken White Sox, büyük ticari parça Dylan Cease ile ilgili planlarını giderek daha fazla dile getiriyor.

Kasım ayında içeriden alınan raporlar, ilk madalyonun açılış gününe kadar işlem görme şansının yüzde 90 olduğunu gösterdi. Şimdi, atıcılar ve yakalayıcılar Çarşamba günü bahar antrenmanı için rapor verirken, White Sox genel menajeri Chris Getz öngörülebilir gelecek için direnme konusunda hiçbir sorun yaşamadığını açıkça belirtti.

Getz, Pazartesi günü Zoom oturumunda gazetecilere verdiği demeçte, “Bu noktada Dylan Cease, onun Açılış Günü başlangıcımız olmasını bekliyorum” dedi. “Harika bir sezon dışı geçirdi. Onunla düzenli olarak temas halindeyim, isminin potansiyel anlaşmalarla birlikte ortalıkta dolaştığını biliyorum ve bu durumun onu etkilememesi şaşırtıcı değil. Oldukça profesyonel.” [and] Sadece elinizdeki göreve odaklanın. “Bu yüzden onu birkaç gün içinde görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum ve kesinlikle mükemmel bir yıl geçirmek için iyi bir konumda olduğunu hissediyorum.”

Ocak ayından bu yana MLB'de White Sox'un sağ elini kullanan as için “güneş ve ay” istediği söyleniyor ve ESPN, Cease'in son takas tarihine kadar büyük olasılıkla solak tarafta kalacağını bildiriyor.

Bir yönetici ESPN'den Buster Olney'e “Onların üzerinde istenen fiyatı düşürmeleri yönünde bir baskı yok” dedi. “(Ticaret) son tarihinde istediklerini alacaklar.”

Getz fiyatta taviz vermeyeceğini açıkça belirtti.

“Dylan gibi biri olduğunda dur [caliber] Nasıl hazırlandığı, yaşadığı yaşam tarzı, çalıştığı dengeli ruh hali ve tabii ki yetenek ve diğer şeyler nadir görülen şeylerdir. Getz Pazar günü MLB Ağ Radyosunda şunları söyledi:. “…Dylan Cease'e güçlü bir şekilde inanıyorum. Sezon boyunca Dylan'la bahar antrenmanlarına giderken çok rahatım.”

2023'teki pek de parlak olmayan performansına rağmen Cease, tüm sezon boyunca mükemmele yakın performanslar sergileyerek 2022'de değerini kanıtladı. Başlangıçta 2.20 ERA'yı koruyarak yaklaşık 200 vuruş attı. Ayrıca o sezon 227 vuruş yaptı.

READ  Chelsea satışı, İngiltere hükümetinin onayını bekliyor

“Kurumun sağlığını aklımda tutmalıyım ve eğer istersem [a trade] Getz, “Bu, bizi kısa ve uzun vadede daha iyi hale getirmek için yapmamız gereken bir şey ve bence bunu burada güçlü bir şekilde dikkate almalısınız,” dedi Getz, “…Takımlar hâlâ arıyor. Halen her iki tarafa da uygun bir anlaşmaya varmaya çalışıyorlar.

“Bir yerde maç varsa yaparız”

NBC Sports Chicago size tüm sezon boyunca White Sox maçlarını getiriyor! Yayın oyunları Burada ve üzerinde NBC Spor Uygulaması.