Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Wicked adlı yeni bir film, Glinda ve Elphaba’nın başrol oynadığı anı gösteriyor

Wicked adlı yeni bir film, Glinda ve Elphaba’nın başrol oynadığı anı gösteriyor

resim: Evrensel Resimler

yeni fenalık Traktör Çarşamba günü geliyor ve bu duyuruyla birlikte yönetmen Jon M. Chu’nun yer aldığı bir kısa film geliyor (çılgın zengin asyalılar, Yaylalarda) Heyecanını paylaşıyor Oz Büyücüsü-Esinlenilmiş müzik– ama çoğunlukla odaklandım Oyuncular Ariana Grande ve Cynthia Erivorol aldıklarında duygusal ve sevimli tepkileri de dahil.

Kötü – Tutku Projesi

“Oz Cadılarının anlatılmamış hikayesi” olarak tanımlanan hit müzikal fenalık Yeşil tenli Elphaba’yı (Erivo) ve altın saçlı Glinda’yı (Grande) takip ediyor. Resmi özete göre, “İkili, fantastik Oz diyarındaki Shi’s Üniversitesi’nde öğrenciler olarak tanışır ve beklenmedik ama derin bir dostluk kurarlar. Harika Oz Büyücüsü ile karşılaştıktan sonra arkadaşlıkları bir yol ayrımına gelir ve hayatları çok uzun sürer. Glinda’nın sarsılmaz popülerlik arzusu, onu Güç’ün cazibesine kaptırırken, Elphaba’nın kendisine ve etrafındakilere karşı dürüst kalma konusundaki kararlılığı, geleceği üzerinde beklenmedik ve şok edici sonuçlar doğuracaktır. kaderleri İyi Glinda ve Batının Kötü Cadısı olarak.

Filmde ayrıca Madame Moribel rolünde Michelle Yeoh yer alıyor. Fierro rolünde Jonathan Bailey; Puck rolünde Ethan Slater; Nessarose rolünde Marissa Budd; Ve Jeff Goldblum Oz Büyücüsü rolünde. Diğer başrol oyuncuları arasında Bowen Young, Bronwyn James, Kayla Settle ve Peter Dinklage yer alıyor.

fenalık 27 Kasım’da sinemalarda. Kötü adam ikinci bölüm 26 Kasım 2025’te yayınlanması planlanıyor.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları Yayınlar, sırada ne var? Film ve televizyonda DC UniverseVe gelecek hakkında bilmek istediğiniz her şey Doktor Kim.

READ  'Mama Mia!' Ve 'Wicked' yıldızı 40 yaşında öldü