Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

WWDC Apple Park’ın önündeki drone görüntüleri, kulaklık demo alanını ve açılış konuşması için yeni gölgeli ekranı gösteriyor

WWDC Apple Park’ın önündeki drone görüntüleri, kulaklık demo alanını ve açılış konuşması için yeni gölgeli ekranı gösteriyor

Apple’ın WWDC 2023 hazırlıkları, yarın sabah yapılacak açılış konuşması öncesinde tüm hızıyla devam ediyor. Bugün Apple Park’ın üzerinden çekilen yeni drone görüntüleri, Apple’ın bu yılki şenlikler için sakladığı büyük bir şeyi gösteriyor: yaklaşan Reality Pro kulaklığına ayrılmış özel bir görüntüleme alanı.

Cuma gunu, Bloomberg Mark Gurman, Apple’ın bu hafta Reality Pro hoparlörlerinin demoları için “Apple Park kampüsünde büyük bir yapı” inşa ettiğini bildirdi. O da Üstten Görünüm Paylaşın Apple Park’ta, bu binanın konumu gösteriliyor.

Şimdi ise Apple Park’ın pazar günü çekilen drone görüntüleri, Apple’ın yeni kulaklıklarının tanıtım alanına daha net bir bakış sağlıyor. Resimler web sitemize rastlar elma şarabındaki arkadaşlar, Popülerliğin arkasındaki şirket Platformlar arası Apple Music uygulaması.

Drone görüntülerinde, genişleyen kampüsün kuzeybatı tarafındaki çalışan fitness merkezinin yanında bulunan Apple Park kampüsüne yapılan son eklemeyi açıkça görebilirsiniz. 9to5Mac Son birkaç gündür Cupertino’daydık ve yeni binaya bir göz atmaya çalıştık ama şanssızdık. Ancak, bu yeni drone görüntüleri işi bitiriyor.

Apple tarafından kampüsün diğer tarafında, Apple Park Ziyaretçi Merkezi’ne doğru inşa edilen ana alanı da görebilirsiniz. Geçen yıldan farklı olarak, tüm alan gölgeyle kaplı. Bu, güneş yanığını önlemenin yanı sıra, katılımcıların video ekranını görmesini ve iki saatlik bir açılış konuşması olabilecek bir şey için rahat kalmasını da kolaylaştıracaktır.

fırsatı takip et: twitterVe instagramVe mastodon

FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

READ  Kulaklık satılamadığı için PSVR2 üretimi durduruldu: rapor