Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Breaking: Final Fantasy 7 Rebirth’ün bir hikayesi olacak

Breaking: Final Fantasy 7 Rebirth’ün bir hikayesi olacak

Final Fantasy ve bir bütün olarak rol yapma oyunu türü için şok edici yeni bir yön olan Final Fantasy VII Rebirth, karakterlere ek olarak bir hikayeye sahip olacak. Kafanı toparlamak zor, değil mi? Ama açıkça gerçek bu.

Square Enix, yaklaşan devam oyunu için başka bir garip geliştirici güncellemesi yayınladı. Bu yazıda şöyle diyor: “Oyuncular bir dizi anlatı geliştirmesi yaşayacaklar. […] her karakterin kaderini keşfederken.”

Herkes bizim kadar akıllı değil, bu yüzden terimler kafanıza girerse sizi yargılamayacağız. Bu durumda “anlatı geliştirme zinciri”, oyunun bir hikayesi olacağı anlamına gelir. Square Enix, yıllar önce orijinal Final Fantasy VII’de olduğu gibi yine çığır açıyor!

Hayır, ama cidden, oyunu tanıtmanın garip bir yolu. Yayıncı son birkaç gündür bu güncellemeleri yayıyor ama bu seferki pastayı alıyor. Bir önceki güncelleme, Rebirth’ün “yüksek derecede özgürlük” sunacağını söylüyordu ki bu, Remake’in son derece doğrusal oyun yapısı bağlamında en azından belli belirsiz ilginç görünüyor.

Her neyse, Final Fantasy VII Rebirth’ün bir hikayesi olacağına inanabiliyor musunuz? Ve hatta karakterler? Aşağıdaki yorumlar bölümünde çenenizi yerden kaldırın.

READ  Wordle Today: İşte 2 Temmuz için yanıt ve ipuçları