Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu iPhone 6 LED ışıklı mı?

Bu iPhone 6 LED ışıklı mı?

TL; DR

  • Çevrimiçi olarak hiçbir şey görünmedi.
  • Görüntüler, iPhone 6 serisine ilham için bakılmadığını gösteriyor.
  • Aksi takdirde, telefon, Telefon 1’de bir evrim gibi görünüyor.

Bir süredir Nothing Phone 2’nin gelişiyle ilgili alay konusu olmadı ve geçen ay birkaç özelliği doğruladı. Şimdi, güvenilir bir sızıntı bize telefona ilk bakışımızı verdi.

Tipster SteveOnLeaksHemmerstoffer K Akıllı Brix Phone 2’nin bugün gösterdiği hiçbir şey çıkmadı ve ilk düşüncemiz telefonun iPhone 6 serisine çok benzediği oldu.Aşağıdaki galeriye göz atın.

Daha spesifik olarak, iPhone 6 serisine benzer, her iki yanında anten şeritleri bulunan metal bir çerçeveye sahibiz. Bunun dışında, Nothing Phone 2, Nothing Phone 1 ile aynı temel arka avatarı ve kamera muhafazasını koruyor. Ayrıca ön tarafta sola hizalanmış bir delik var.

Bu tekliflerden derlenecek diğer önemli özellikler arasında solda bir çift ses seviyesi tuşu, sağda bir güç düğmesi ve altta bir USB-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarası yer alıyor.

Telefon 2 hiçbir şey göstermiyor: sıcak mı değil mi?

255 oy

Çift LED flaş ve sürekli ışık şeritleri yerine daha küçük ayrık ışıklardan oluşan (görünüşe göre daha ayrıntılı kontrol için) hiçbir şey glif aydınlatması gibi bağlantı noktasının kaydettiği birkaç küçük değişiklik daha var.

Her iki durumda da, Nothing Phone 2 kesinlikle temel bir değişimden ziyade yinelemeli bir tasarıma benziyor. Onaylanmış Snapdragon 8 Plus Gen 1 SoC ve biraz daha büyük bir pil sayesinde, kaputun altında daha belirgin bir yükseltme bekliyoruz. Ancak telefon hakkında daha fazla bilgi edinmek için daha fazla sızıntı ve resmi teaser beklememiz gerekiyor.