Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yakın plaj erişimi ve muhteşem okyanus manzarasına sahip ultra özel Turks ve Caicos rezidansı


günün listesi

Konum: Cooper Jack Bay, Turks ve Caicos Adaları

Fiyat: 10 milyon dolar

R-4 adlı bu hazır ev, Cooper Jack Bay’in koruma altındaki plajında ​​yer almaktadır.
Turks ve Caicos Adaları
Islands, The Strand Private Resort, topluluktaki 46 yeni özel mülkten biridir.

Lüks kalkınmanın 2023’te başlayacağı tahmin ediliyor. Her biri 40 villa ve daireye ve su kenarının üzerinde oturan altı özel konut alanına sahiptir. Geniş bir rezidans olan R-4, beş deniz cepheli bir ana eve, n-suite yatak odalarına ve ikinci katta büyük bir ana yatak odasına sahiptir.

Düzen, kesintisiz deniz manzarasına sahip el yapımı bir sonsuzluk havuzuna sahip resmi bir açık terasa açılan mükemmel bir odaya sahiptir. Ayrıca 114 metrelik özel bir sahile sahiptir.

Daha öte: Turks ve Caicos’ta Prime Beach ile uçurum kenarında Fas tarzı bir villa

Miami merkezli RAD mimarlık firması daireleri tasarladı ve Modus Operandi iç mimar.

Sotheby’s International Realty’den Nina Siegenthaler, “Bölgede ve küresel olarak en değerli varlıkların bazılarını yarattılar ve adada bazı özel özel evler ve bazı tatil köyleri yarattılar” dedi. “Seçenekler zaten tasarımlara dahil edilmiştir, bu nedenle potansiyel sahipler bu esneklikten yararlanabilir ve ihtiyaçlarını karşılamak için evin mevcut ayak izinde bazı değişiklikler yapabilir.”

Beach Club’ın orta kısmı, yerel kireçtaşı ve palmiye ağaçları ile çevrili bir havuz olarak tasarlanan, geceleri yumuşak aydınlatmalı resort tarzı yüzme havuzuna akıyor.

Fotoğraflar / İşlemeler: Anında Galeri

R-4, tek yatak odalı bir misafir kulübesi veya bir aile veya esnek oda seçeneklerinin yanı sıra havuzlu ve verandalı bir açık mutfağa sahiptir.

“Bahsedilen ürünlerin kalitesi ve tasarımı çok üst düzeyde” dedi. dedi Sekendler. “Bu tasarımların gerçekten uzun ömürlü olmasını sağlamak için gerçekten çok uğraştılar. Örneğin, bu güzel maun çerçeveli kasırga dereceli pencerelere ve sürgülü kapılara sahipler.

Daha öte: Turks ve Caicos’ta emlak vergileri ne olacak?

Bayan Strand, topluluk sitesinde 2.300 fitten fazla sahile sahiptir, ancak “her evin çok fazla mahremiyeti ve kendi plajı / mağara alanı vardır”. dedi Sekendler. “Keşke kendi hedefleri olsaydı. The Strand’ın oturduğu koy neredeyse tamamen onlara ait, bu yüzden adanın geri kalanına çok yakın ama çok uzak hissettiriyor.

İstatistik

10.197 metrekarelik evde toplam altı yatak odası (biri misafir kulübesinde olmak üzere), altı eksiksiz banyo ve kısmi banyo ve 3.984 fit kare açık alan bulunmaktadır.

Ana evin, muhteşem bir ikinci kat birincil süiti içeren, denize sıfır beş adet n-suite yatak odası vardır.

Fotoğraflar / İşlemeler: Anında Galeri

Evde açık mutfak ve yemek alanı bulunmaktadır.

Fotoğraflar / İşlemeler: Anında Galeri

Tesisler

Evler güneş enerjisi paketleri için önceden kablolanmıştır ve yüksek kaliteli ekipman, akıllı ev teknolojisi ve ısıtmalı havuzlar içerir. “Gerçekten performansa ve güneş ışığına yönelik eğilime odaklanıyorlar,” diyor Mrs. dedi Sekendler.

Geliştirme sahası, sahilde oturma ve şömine alanları içerir ve mülkiyet, bir sahil restoranı, spor salonu, yoga güvertesi ve turşu topu ve su sporları alanları içeren The Strand Owners Club üyelerini içerir. Ama Mrs. Seigenteler, “Marina, The Strand’ı gerçekten diğerlerinden ayırıyor çünkü sahipler doğrudan bilet erişimine sahip olabilir ve onları 40 ila 60 fit uzunluğunda satın alabilir veya kiralayabilirler” dedi.


Mahalle Sayfası Notları

Strand, New York, Atlanta, Charlotte, Miami, Houston, Dallas, Boston, Philadelphia ve Chicago gibi büyük merkezlerden birkaç uçuşun bulunduğu Providence Uluslararası Havalimanı’na (PLS) 50 dakikadan daha kısa mesafededir. “Pazarın bu segmentine güzel bir şekilde hitap eden iki özel hava terminalimiz var” dedi. “Karayipler’deki en yoğun özel havaalanlarından birine sahibiz.”

Temsilciler: Nina Sigenteler, Sotheby’s International Reality

Orijinal listeye bakın.

Günün listesine yazın

READ  Ekselansları Turks ve Caicos Adaları Valisi, iki Kraliçe'nin Danışmanının İç Baroya kabulü hakkında yorum yapıyor