Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yakında Game Pass’e daha fazla Activision oyunu gelecek

Yakında Game Pass’e daha fazla Activision oyunu gelecek

Şu ana kadar Activision Blizzard tarafından yayınlanan yalnızca bir oyun, Microsoft’un dev şirketi satın almasının üzerinden neredeyse bir yıl geçtikten sonra Xbox’ın Game Pass abonelik hizmetine dahil edildi. Görev çağrısı Ancak yeni bir rapor, yakın gelecekte daha fazla Activision oyununun (yavaş yavaş) hizmete gelmeye başlayacağını iddia ediyor.

Ocak 2023’te Xbox planlarını duyurdu Activision Blizzard King’i 69 milyar dolara satın almak, video oyunu endüstrisi tarihindeki en büyük satın alma. aldı Yaklaşık bir yıl süren mahkeme işlemleri ve duruşmalar Microsoft, yayıncıyı resmi olarak tüketmeden önce dünya çapında 13 Ekim 2023Artık anlaşma kesinleştiğine göre Xbox çok sayıda franchise ve oyuna sahip: görev çağrısı, warcraft, Ve Şekeri ezin. Ancak şu ana kadar, yani anlaşmanın tamamlanmasından sekiz ay sonra yalnızca bir Activision oyunu piyasaya sürüldü:Diablo IV—Game Pass’a doğru yol aldı. Ancak görünen o ki daha fazlası nihayet yolda.

tarafından yayınlanan bir rapora göre Windows Merkezi 3 Temmuz’da Crash Bandicoot Inn. Güneşli üçleme Oyunun Ağustos ayında Game Pass’e gelmesi planlanıyor. üçleme Güneşli İlk üç orijinal parçanın yeniden yapımıdır. Bandicoot’u çökert Oyun 2017 yılında piyasaya sürüldü ve büyük beğeni topladı ve büyük satışlar elde etti.

Ayrıca şöyle bir söylenti vardı, ancak çıkış tarafından doğrulanmadı: Tony Hawk’ın Pro Skater 1+2 oyunu Ve Spyro’nun göz kamaştıran üçlemesi Ayrıca Game Pass’e de ulaşması planlanıyor ÇökmelerBelki bu yaz daha sonra.

ne zaman Görev çağrısı Game Pass’e oyunlar gelecek mi?

Her ne kadar video oyun endüstrisinin kendi kendini yiyip bitirmesinin hayranı olmasam da,Bu genellikle rekabetin azalmasına ve işten çıkarmaların artmasına neden olur.—En azından birkaç bedava oyun almak güzel olurdu. Bu yüzden, neredeyse bir yıl sonra nihayet, bunun ötesine geçen daha fazla Activision oyunu görmek harika. Diablo IV Game Pass’e varacaksınız.

READ  Bu tatilde Steam dilek listenizi dolduracak 14 muhteşem oyun

Aklımdaki en büyük soru şu: Xbox ne zaman herkese gelecek? Görev çağrısı Serideki oyunların çoğu Xbox Serisinde oynanabiliyor Sanırım lansmana yaklaştıkça Siyah operasyonlar 6 25 Ekim’de – oyun Game Pass’te 1. Gün erişimi– Biraz görmeye başlayacağız Kodlar Hizmete erişim.

Şimdilik, görünen o ki Xbox, Activision kataloğunu Game Pass’e geri getirmek için zaman ayırıyor; bu da Game Pass’in satın alınmasından sonra Bethesda’nın oyun kütüphanesini yönetme biçiminden önemli bir sapmayı temsil ediyor. O düşüyor 2021’de yayıncı.

.