Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yatırımcılar sakinleşmeden önce daha fazla dalgalanma beklerken Bitcoin (BTC) fiyatları 66.000 doları test ediyor

Yatırımcılar sakinleşmeden önce daha fazla dalgalanma beklerken Bitcoin (BTC) fiyatları 66.000 doları test ediyor

“Bitcoin, bu hafta görülen %10'luk düşüşle dalgalı olmaya devam ediyor; en son ivme, 20 Mart'ta GBTC Bitcoin ETF'lerinden yaklaşık 300 mm'lik çıkışlardan kaynaklanıyor.” E-posta röportajı.

“Tarihsel olarak bunun BTC yarıya indirilmesinden hemen önce gerçekleştiğini gördüğümüz gibi, düşüş beklenen %10-20 aralığıyla aynı çizgide kalıyor. BTC fiyatı yarıya indikçe daha fazla dalgalanma bekleniyor” diye devam etti.

sırasında, CoinDesk20 Dünyanın en likit dijital varlıklarının ölçüsü olan CD20 %0,5 düştü.

Ethereum Name Service (ENS) gibi dijitalleştirme protokollerinin performansını ölçen CoinDesk'in Dijitalleştirme Endeksi (DTZ), %2,7 artışla Asya'da işlem saatlerinde en iyi performans gösteren endeks oldu.

Singapur merkezli QCP Capital, Cuma sabahı Asya saatine gönderilen bir notta, piyasanın Bitcoin ve Ethereum ticareti ile “nispeten dar bir aralıkta” konsolide olduğunu ve piyasanın geçen hafta sonundan sonra “bu hafta sonu biraz nefes alabileceğini” yazdı. Federal Açık Piyasa Komitesi Oynaklığı.

Ticaret evi ayrıca Grayscale Bitcoin Trust'ın (GBTC) keskin çıkışlar görmeye devam ettiğini ve fondan 358,8 milyon doların ayrıldığını da kaydetti. QCP, BTC borsada işlem gören fonlar için art arda dördüncü net çıkış gününü bekliyor.

Eter ile ilgili (eter)QCP, piyasanın yakın zamanda bir spot Ether ETF'sinin onaylanma ihtimalini fiyatlamaya başladığını söylüyor.

QCP, “Grayscale ETH indirimi son iki hafta içinde -%8'den -%20'ye yükseldi” dedi.

Polymarket'taki Blockchain bahisçileri de ikinci çeyreğin aynı olacağına inanıyor Eter ne zaman gelecek Tüm zamanların en yüksek seviyeleri, ancak tüccarların büyük bir kısmı 2024'te tüm zamanların en yüksek seviyelerinin olmayacağına da inanıyor.

READ  Bahamalar gemisi Kanada ve New England'a yönlendirildi