Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Piksel tablet sızıntısı ekranı, pili ve çıkış tarihi özelliklerini ortaya koyuyor

O zamandan beri kaldırılan erken bir Amazon listesine göre, Pixel Tablet 20 Haziran’da Japonya’da piyasaya sürülecek ve bu sızıntı sayesinde diğer önemli özellikler şimdi ortaya çıktı.

Bir ekran görüntüsünde yakalandığı gibi (reddit aracılığıyla), Amazon Japonya kısaca bir dosya yayınladı Pixel tabletlerin tam listesi planlanan sürümü ve cihazın porselen (beyaz kenarlıklı bej arka plan) ve ela (yeşil/siyah) birkaç fotoğrafını içeriyordu.

Pixel Tablet, 128 GB depolama (UFS 3.1) için 79.800 Yen (veya kabaca 591 ABD Doları) olarak fiyatlandırılırken, Avrupa fiyatları daha önce Nisan ayı için 600-650 Avro (657 ABD Doları ila 711 ABD Doları) olarak sızdırılmıştı. “Dahili 27Wh pil” ile “12 saate kadar video akışı” için lanse edildi.

Bir yerel site Ve Bazıları Twitter’da Kaldırılmadan önce listeye göz atabildiler ve daha önce bildirdiğimiz gibi Tensor G2’nin 8 GB LPDDR5 RAM ile eşleştirileceğini doğruladık. Ayrıca, diğer boyut 256 GB olmak üzere iki depolama seçeneğimiz olacaktı.

Ek olarak, Pixel Tablet’in listelenmesi, 500 nit parlaklığa sahip 10.95 inç 2560 x 1600 LCD ekranı ortaya koyuyor. Pixel Tablet’in diğer özellikleri arasında 8MP ön ve arka kameralar, üç mikrofon, “dörtlü hoparlör”, Bluetooth 5.2 ve FCC tarafından onaylanan Ultrawide Band (UWB) yer alıyor.

Pixel Tablet Haziran’da geliyorsa ve Pixel 7a gelecek hafta bekleniyorsa Google, yaklaşan cihazlarını piyasaya sürmek için kademeli bir yaklaşım izliyor gibi görünüyor. Bu, orta sınıf bir telefon gibi zaten büyük ekranlı bir cihazın perakende satış sitelerinde nasıl sızıntı yapmadığı ile daha da güçlendirilir. Pixel Fold’un tabletle birlikte çıkıp çıkmayacağı net değil.

aracılığıyla meraklı teknoloji

kredi: sen/en iyi makarna

Pixel tablet hakkında daha fazlası: