Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yeni Jason Bourne filmi Universal’de yapım aşamasında – The Hollywood Reporter

Yeni Jason Bourne filmi Universal’de yapım aşamasında – The Hollywood Reporter

Jason Bourne yeniden doğabilir. Universal, aksiyon serisine yeni bir bakış açısı getiriyor. Batı Cephesinde her şey sessiz Yönetmen Edward Berger suçlamayı yönetiyor. Hollywood Muhabiri Bunu doğruladı.

yeni Doğmak Proje geliştirmenin ilk aşamalarındadır. 2000’li yılların başında bu rolde aksiyon yıldızı haline gelen Matt Damon’un da dahil olması muhtemel ancak bu noktada bir senaryo ve dolayısıyla yıldız taahhüdü yok. Teslimat süresi İlk defa haber verdim.

Damon, 2002’den 2007’ye kadar film üçlemesinde Bourne’u canlandırdı, ardından 2016’da bu rolü tekrarladı. Jason Bourne. Merhum yazar Robert Ludlum’un romanlarından uyarlanan film, hafızasını kaybeden ve kendi ülkesi tarafından avlanan bir hükümet ajanının etrafında dönüyor. Jeremy Renner ayrıca 2012’de bir yan filmde rol aldı. Devralınan hedef.

Berger, filmin senaryosuyla Akademi Ödülü’ne aday gösterildi Batı Cephesinde her şey sessizDört Akademi Ödülü arasında En İyi Yabancı Film ödülünü kazandı. Netflix’te yayınlanan Birinci Dünya Savaşı filmi, Berger’i 2014 yapımı film de dahil olmak üzere daha önceki Almanca eserlerine aşina olmayan yeni izleyicilerle tanıştırdı. Jack Ve 2019 Bütün aşkımVe ikisi de Berlin Film Festivali’nde eğildiler. Focus yakın zamanda yönetmeni yanına aldı içbükeyBaşrollerde Ralph Fiennes ve John Lithgow yer alıyor.

Berger, CAA tarafından temsil edilmektedir.

READ  William H. Macy ağaç kesme davasıyla karşı karşıya