Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

YouTuber Jack Doherty’nin güvenlik görevlisi, gösterişli bir Cadılar Bayramı partisinde Corinna Kopf’un ekibiyle şiddetli bir çatışmaya giren bir partiye giden kişiyi dövüyor

YouTuber Jack Doherty’nin güvenlik görevlisi, gösterişli bir Cadılar Bayramı partisinde Corinna Kopf’un ekibiyle şiddetli bir çatışmaya giren bir partiye giden kişiyi dövüyor

Dailymail.Com’dan Alicia Stanford tarafından

21:30 28 Ekim 2023, güncellenme tarihi: 22:14 28 Ekim 2023

YouTube yıldızı Jack Doherty, Cuma günü Los Angeles’ta yaşanan kavgadan sonra kendine yeni bir güç arıyor olabilir.

20 yaşındaki sosyal medya yıldızı ve arkadaşı Blueface, Snoop Dogg’un sağladığı eğlenceyle internet yıldızı David Dobrik (27) tarafından düzenlenen büyük bir Cadılar Bayramı partisine katılıyordu.

Jack, algılanan küçümseme konusunda diğer etkileyici Corinna Kopf’la yüzleşene kadar her şey iyi gidiyor gibi görünüyordu.

Sosyal medyanın sevgilisi, partiye Hooters garsonu kılığında katıldı ve ekip üyeleri, 80’ler tarzı kıyafetler ve büyük saçlarla spor yaptı.

Söylediğine göre güvenlik görevlisinin adı Ken Kong. TMZgruba yaklaştı ve Jack’in ona “rahatla” dediği duyuldu.

KESİNTİSİZ ÇATIŞMA: Sosyal medya yıldızları Corinna Kopf (27) ile Jack Doherty (20) arasındaki tartışmalı küçümseme, Cuma gecesi Los Angeles’ta şiddetli bir çatışmaya yol açtı; Kopf, David Dobrik’le görüldü
Şiddetli çatışma: Doherty güvenliği, bir Cadılar Bayramı partisinde Kopf’un çevresinden bir kişiyi yumruklarken ve şiddetli bir çatışmaya girerken videoya yakalandı

Ken bir anlığına geri çekildi ama görünüşe bakılırsa Corinna’nın çevresinden biri onu öfkelendiren bir şey söyledi ve gardiyanın adamı yerle bir eden bir yumruk attığı görüldü.

“Güvenliğim az önce bir adamı kıçımdan canlı canlı tekmeledi…” Jack, daha önce Twitter olarak bilinen X’te kısa bir klip paylaştı.

Bununla birlikte, Fear Buck adındaki birinin paylaştığı olayların daha uzun bir versiyonu, sert adamın Corrina ve süper kahraman gibi giyinmiş başka bir kadınla karşılaştıktan sonra geri çekildiğini gösteriyor.

“Tüm tartışma Corinna Kopf’un maiyetinden birinin Jack Doherty’nin güvenliği tarafından dövülmesiyle sonuçlandı” diye yazdı.

Görünüşe göre bu, Ken Kong’un yumruklarının konuşmasına izin vermesinin ilk örneği değil.

Basına göre sert adam, 2019’da Da Baby için çalışırken, Suge şarkıcısına çok yaklaşan bir hayranını yumruklarken videoya yakalanmıştı.

Bunu o sırada işini yapmaktan uzakta olduğunu açıkladı.

Kane, Cuma günkü tartışmayla ilgili herhangi bir kamuya açık yorumda bulunmadı ancak Fashion Nova ile işbirliği yapan içerik yaratıcısı, perakendecinin kıyafetlerini içeren son gönderilerindeki davranışları nedeniyle eleştirilere hedef oldu.

READ  Hollywood Grevi En Sevdiğiniz TV Şovlarını Nasıl Etkileyebilir?
Eğlence: Snoop Dogg, 27 yaşındaki internet yıldızı David Dobrik’in ev sahipliği yaptığı partide eğlence sağladı.
“Güvenliğim beni tekmeledikten sonra canlı yayında bir adamı mı dışarı attı?” Jack, eski adıyla Twitter olarak bilinen X’te çatışmayla ilgili kısa bir klip yayınladı
Hikayenin tamamı: Fear Buck isimli başka bir X kullanıcısı fracas’ın daha uzun bir versiyonunu internette yayınladı
Geri çekilme: Uzun videoda güçlü adamın Corrina ve süper kahraman gibi giyinmiş başka bir kadınla karşılaştıktan sonra geri çekildiği görülüyor.

Bir eleştirmen “Hapishanede iyi eğlenceler” diye yazdı. Bir diğeri şöyle yazdı: “Hapset cezanı çekmeni sabırsızlıkla bekliyorum.”

Polisin olası suçlamalarına ilişkin henüz bir bilgi yok.

Bazı yorumlar daha destekleyiciydi.

“Bütün beyazlar yorumlarda ağlıyor… O da beh’i dışarı atıyor… Ve hâlâ burada.” Bunu yapmaya devam et çünkü sen!!’ Moayad yazdı. Bir diğeri, “Bu babalarımız içindi” dedi.