Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yüksek Mahkemenin iptal kararından sonra, BlackRock ve diğer varlık yöneticileri seyahat masraflarını ödeyeceklerini söyledi.

Yüksek Mahkemenin iptal kararından sonra, BlackRock ve diğer varlık yöneticileri seyahat masraflarını ödeyeceklerini söyledi.

Fidelity’nin sözcüsü Michael Aalto, Fidelity Investments çalışan sağlık bakım planlarının kürtaj hizmetlerini kapsadığını ve şirketin kürtaj dahil olmak üzere tıbbi prosedürler için bir Fidelity çalışanının evinin 80 km yakınında bulunmayan seyahat masrafları için kapsamı genişlettiğini söyledi. E-posta.

Bay Aalto, daha önce, Fidelity’nin sağlık bakım planlarının yalnızca organ nakli gibi bazı prosedürler için seyahat ve konaklama masraflarını kapsadığını söyledi.

Bay Aalto, “Sadakat avantajları, ortaklarımızın tüm yaşamını ve refahını desteklemek için tasarlanmıştır. Ülke içinde ve dışında bakım sağlayan cömert yardım paketleri sunuyoruz” dedi.

Fidelity, 31 Mart itibarıyla 4.3 trilyon doları değerlenerek ve 11,3 trilyon dolarlık varlıkları danışmanlık kapsamında yönetti.

BlackRock Inc. yorum yapmadı. 9,6 trilyon dolarlık varlığa sahip dünyanın en büyük yöneticisi, Yüksek Mahkeme kararını kamuoyuna açıkladı. Ancak Yahoo Finance’in bildirdiğine göre, 27 Temmuz’da çalışanlara kürtaj bakımı için seyahat masraflarını karşılayacağını söyleyen bir not gönderdi. Para yöneticisi daha önce istekleri reddetti P&I yorum yapmak.

BlackRock’un küresel insan kaynakları başkanı Manish Mehta, Yahoo. kürtaj veya kürtaj bakımına göre çalışanlara gönderdiği bir e-postada, “Şirket sponsorluğundaki sağlık sigortası aracılığıyla, uzun süredir doğum kontrol kapsamı da dahil olmak üzere üreme sağlığı hizmetleri sağladık,” dedi. .

Çalışanların seyahat avantajları konusunda şirketlerle nasıl etkileşimde bulunacakları ve sağlık hizmetleri hakkında bilgi arayan ülkelerden mahremiyetlerinin nasıl korunacağı belirsizdir.

Bir dizi varlık yöneticisi var. P&I Kürtaj bakımıyla ilgili seyahat masraflarının kapsamına erişime yanıt verilmedi. Bu yöneticiler, sundukları faydaları değiştirmek için sigorta sağlayıcılarla görüşmelerde bulunabilirler. BlackRock gibi diğerleri, çalışanlara seyahat masraflarını halka açık değil, dahili olarak karşılayacaklarına dair güvence verebilir.

READ  Dow Jones, sıcak bir enflasyon raporunun arka planını yansıtıyor; Amazon ve Apple kâr etrafında toplanıyor