Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

17 Aralık 2023 aşk ve ilişki burçları | Astroloji

17 Aralık 2023 aşk ve ilişki burçları |  Astroloji

Koç burcu: Bugün ilişkinizde ortak çıkarları yeniden keşfetmeniz teşvik ediliyor. Çatışmaya katılan her iki tarafın da ortak dostu olan bir danışman bulun. Onları açık fikirlilikle dinleyin çünkü ilişkinizdeki kıvılcımı yeniden ateşleyebilir ve aranızı güçlendirebilirler. Duygusal bağınızı geliştirmek için eğlenceli aktivitelerde birlikte zaman geçirin. Bekarsanız sıradan bir karşılaşma sizi etkileyebilir ve yakınlaşma olasılığını gösterebilir.

Boğa Burcu: Yıldızlar bugün size maceracı olmanız için ilham veriyor. Bir hobi aracılığıyla veya kendiliğinden bir satış noktasıyla yeni deneyimlere giden yolu bulun. Bu, yeni tanıdıklar edinmek ve konfor alanınızın dışındaki ilginç insanlarla tanışmak için mükemmel bir fırsattır. Kendinizi beklenen bağlantılarla sınırlamayın. Eğer kararlıysanız, yeni yerleri veya eski uğrak yerlerini ziyaret etme deneyimini keşfedin ve keyfini çıkarın.

ikiz: Bugün ev işleriyle ilgilenirken bağları güçlendiren pratik bir tutum benimsemeyi düşünün. Hizmet eylemleri sevginizi ortaya çıkaracaktır. Böyle bir eylem, muhtemelen çabanızı takdir edecek olan partnerinizle olan ilişkinizi güçlendirecektir. Pratiklik ilişkinize biraz sıcaklık katabilir çünkü sizi partnerinizin gözünde daha güvenilir ve güvenilir kılar.

kanser: Bu bağlantıyı aramadan önce kendinize sıkı bir şekilde bağlanıp bağlanamayacağınızı sorun. Kalbinizde olan her şeye ulaşmak için ne gerektiğini düşünün. Gerçek sevginin değeri iç gözlem yoluyla ortaya çıkarılabilir. Yeni bir aşktan önce duyguların bedelini düşünün. Pragmatizm doğru ortağı bulmada yardımcı olabilir. Sürecinizi ve derinliğinizi takdir edecek insanları kabul edin.

Aslan: Rutin, bugünkü romantik ruh halinizi öldürebilir. Sorumlulukları üstlendiğinizde ilişkinizle ilgilendiğinizden emin olun. Tutkunuzu yenileyecek ve ilişkinizi güçlendirecek aktiviteler bulun. Partnerinize karşı açık olun; Onların tepkisi iletişimi geliştirebilir. Sürprizler planlayarak veya ortak ilgi alanlarını paylaşarak ilişkinizi güçlü tutun. Sevginin önemsendiği yerde büyüdüğünü unutmayın.

Başak burcu: Bugün ihtiyaç duyulan şeyin derinliklerini keşfedin. Kendi şirketinizi sevmeyi öğrenin ve kişisel gelişiminizin gelişmesine izin verin. Ancak bir partner ararken kendinizi keşfetmenin tadını çıkarın. Gerçek ilişkilerin önünü açarak ne istediğinizi ve arzuladığınızı düşünün. Akraba ruhları kendinize çekerek hobileriniz ve hayalleriniz için bir yuva bulalım. Bu tür karşılaşmalar sessiz ortamlarda da keşfedilebilir.

READ  Jessica Chastain, ödül törenlerinde kendini sakladığı için eleştirildiğini söyledi

Denge: İlişkinizin duygusal değerini ortaya çıkarın. Sadece işlemsel değil, samimi tartışmalar yapın. Temel parametrelerin ötesine geçerek keşifler yapacaksınız. Monoton yükümlülükler yerine duygusal derinliğe odaklanırsanız anlamlı bir ilişki gelişebilir. Sevdiğiniz kişiyle duygusal yakınlık için sessiz bir ortam yaratabileceğiniz sessiz bir gece geçirmeyi düşünün.

Akrep: Beklenmedik temas günün vaadi. Uzak mesafeden nefesinizi kesecek birine çarpma şansını yakalayın. Basit bir çevrimiçi konuşma çok önemli hale gelebilir. Boşluk kıvılcımları engellemeyecektir. Heyecan verici bir yaşam öyküsünün başlangıcı olabilecek bu deneyimi kucaklamak için kendinize izin verin. Müminlerin sevdikleriyle birlikte geçirdikleri anlarda teselli bulmaları gerekir.

YayBugün ilişkilere bakış açınız çok farklı olabilir. Aşk hakkındaki düşünceleriniz de tıpkı sizin gibi gelişiyor. Sizi olağanüstü bir insanla tanıştırabilecek bu paradigma değişikliğini benimseyin. Konuşmalarda fazla düşünmeyin veya ayrıntıları yazmaya çalışmayın; İlişkinin doğal bir şekilde gelişmesine izin verin. Yanınızdan geçen ve belki de uzakta yaşayan biri ilginizi çekebilir.

Oğlak Burcu: Bugün ilişkinizde çok şey değişebilir. Gizli niyetleriniz olmadan birbirinizle özgürce iletişim kurabilirsiniz. Sevgilinizle açık ve doğrudan tartışmalar yapın. Kendinizi dolaylı kanıtlarla değil, doğrudan ifade edin. Şeffaf diyalog sizi açık bir kalple buluşturur ve bu da dostluğu zenginleştirir. Alternatif olarak planlarınız hakkında konuşabilir veya birlikte yaşayabilirsiniz.

Kova: Bugün partnerinizle yaptığınız konuşmaları daha derinlemesine inceleyin. Fikir, hayal ve felsefe alışverişinde bulunun. Anlamlı bir entelektüel etkileşim aradığınızda duygusal bağlantı daha da güçlenir ve daha derin ve daha temel hale gelir. Konuşmalar yeni bir tür yakınlığı teşvik eder. Bir çift olarak dışarı çıkın ve ilişkinizin gelişmesini izleyin. Bekarlar için, muhteşem, uzaktaki bir yabancıyla şans eseri karşılaşma, insanı sınırların ötesine bile itebilir.

balık Burcu: Kendiliğindenlik ve macera arzunuzu ateşleyin. dürtüsel aşk; Belki çılgın bir randevu ya da son dakika tatili başarı için çok önemlidir. İlişkinizi daha tutkulu hale getirmek için beklenmeyenlerin sırrını kullanın. Bekarsanız, her günü uzun süredir kayıp bir arkadaşınız veya hayatınızdaki rastgele bir karşılaşma gibi yaşayın. Açık olun ve kaderin size aşka giden alışılmadık bir yol göstermesine izin verin.

READ  SDCC 2023: Şimdiye kadarki en büyük Hint filmi Kalki 2898m

———————–

Neeraj Dhankar

(Vedik Astrolog, Kurucu – Astro Zindagi)

E-posta: [email protected], [email protected]

URL’si: www.astrozindagi.in

İletişim: Noida: +919910094779