Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2021 UWI Turks ve Caicos Adaları sınıfını tebrik ederiz

BenimBatı Hint Adaları Üniversitesi (UWI) Turks ve Caicos öğrencileri, 16 Ekim 2021 Cumartesi günü 2021 Sanal Mezuniyet Töreni sırasında resmi olarak mezun olacak.

Mezunlardan dördü lisans derecesi alacak: Dashana Wilson, (Bilim Yönetimi kurslarında Yüksek Lisans) ve Andrea Cobb (Eğitim Yüksek Lisansı), bir başka mezuna Medial Trail-Davidson’da Yönetim Diploması verilecek ve bir başka mezun da lisans derecesi alacak. Afet Risk Yönetimi ve Geri Çekilme Sertifikası aldı.

Üç mezun lisans derecesi alacak: Percussion Brown ve Levonza Smith, bilim alanında lisans derecesi alacak ve Sametha Krol, muhasebe alanında lisans derecesi alacak.

İki mezun lisans derecesi alacak: Tiffany Thompson insan kaynakları sertifikası alacak ve Clinda Henry-Jones erken çocukluk eğitimi sertifikası alacak.

Turks ve Caicos, UWI Açık Kampüsü’ndeki Destiny Mysik (Biyoloji Bilim Lisansı) ve Tolestra Dixon’ı (Fen Lisans – Çalışma ve İstihdam) bu ayın sonunda Cave Mountain kampüsünden mezun oldukları için tebrik ediyor.

Salgın nedeniyle tüm UWI mezuniyet törenleri bu yıl yeniden yapılıyor. Açık Kampüs Festivali 16 Ekim 2021 Cumartesi günü saat 16.00’da yapılacak.

Genel halk, mezuniyet törenine www.uwitv.org adresindeki UWItv’de canlı bir akış ve UWI Facebook sayfaları ve Karayipler’deki FLOW kablo ağları aracılığıyla davet edilir.

READ  Silver Airways, Turks ve Caicos Adaları'na yeni hizmet başlatıyor - Manyetik Medya