Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Heart’ın solisti Ann Wilson, kanser teşhisi konulduktan sonra turnesini iptal etti

Heart’ın solisti Ann Wilson, kanser teşhisi konulduktan sonra turnesini iptal etti

Klasik rock grubu Heart’ın 74 yaşındaki solisti Ann Wilson, kendisine kanser teşhisi konulduktan sonra grubun Kuzey Amerika turnesini erteleme kararı aldığını açıkladı.

Grubun “These Dreams” gibi popüler şarkılarında güçlü sesi duyulan Wilson, henüz belirlenemeyen bir kanser türü nedeniyle kemoterapi gördüğünü söyledi.

“Kanserli olduğu ortaya çıkan bir şeyin alınması için ameliyat oldum” dedi ve şöyle devam etti: “Ameliyat başarılı oldu ve kendimi çok daha iyi hissediyorum, ancak doktorlarım artık bana koruyucu kemoterapi görmemi tavsiye ediyor ve ben de bunu yapmaya karar verdim. böyle yap.”

Wilson, grubun “Royal Flash” turnesinin geri kalan tüm tarihlerinin ertelendiğini söyledi.

“Bilet alıcılarına, gerçekten bu konserleri gerçekleştirebileceğimizi umuyorum. Lütfen şunu bilin ki 2025 yılında sahnelere dönmeyi planlıyorum. Ekibim bu detayları ayarlıyor ve size en kısa sürede plan hakkında bilgi vereceğiz” dedi. “Bu sadece bir duraklama. Şarkı söyleyecek çok şeyim var.”

“Saygılarımla, bu konuyla ilgili yapacağım son kamuoyu açıklamasıdır” dedi.

Aralarında Wilson’ın 70 yaşındaki kız kardeşi Nancy Wilson’ın da bulunduğu grup, turnesinin Avrupa ayağını Mayıs ayında iptal etmişti. O sırada Anne’nin altı haftalık “minimum iyileşme süresi” gerektiren “rutin, zamana duyarlı bir tıbbi prosedür” geçirdiğini söyledi.

1967’de Seattle, Washington’da kurulan Heart, ilk başta “Army” olarak adlandırılıyordu ancak 1973’te adını değiştirdi. Grup, “All I Wanna Do Is Make Love to You”, “Alone” ve “Alone” dahil olmak üzere bir dizi hit parça yayınlamaya devam etti. ve “Yalnız” Barracuda. Grup dört Grammy Ödülü’ne aday gösterildi ve 2013 yılında Rock and Roll Onur Listesi’ne girdi.

READ  Siyahi Aktörler 'Romeo ve Juliet'in Kötüye Kullanılmasından Üzülüyor