Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

ABD hisse senedi vadeli işlemleri Dow kırıldıktan sonra yükseldi, S&P 500 üç gün boyunca düştü

ABD hisse senedi vadeli işlemleri Dow kırıldıktan sonra yükseldi, S&P 500 üç gün boyunca düştü

ABD hisse senedi vadeli işlemleri Perşembe sabahı, üç ana ortalamanın da günlük işlem seansı sırasında yükselişle kapanmasının ardından yükseldi.

Dow Jones Endüstriyel Ortalama vadeli işlemleri 220 puan veya %0.67 yükseldi. S&P 500 ve Nasdaq 100 vadeli işlemleri sırasıyla %0,88 ve %0,97 yükseldi. Nvidia hisseleri üç aylık bir raporun ardından %2’den fazla düştü Kaçırılan Wall Street tahminleri. Salesforce reddedildi Şirketten sonra% 4’ten fazla Hayal kırıklığı yaratan tahminler yaptı FY 2023. Kar Tanesi zıplamak %16 sonra Ritmi gelire dağıtın.

Dow Jones Sanayi Ortalaması 59.64 puan veya %0.18 yükseldi ve S&P 500 Çarşamba günü %0.29 kazandı. Her iki ortalama için de Kazançlar, üç gün boyunca uzun mağlubiyet serilerini kesti. Ağır Nasdaq Bileşik de %0.41 yükseldi.

Yatırımcılar Perşembe günü başlayacak olan Jackson Hole Ekonomik Sempozyumu’nun başlamasını beklerken piyasa hareketi gerçekleşiyor ve Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’ın ertesi sabah konuşması planlanıyor. Yatırımcılar, merkez bankasının yüksek enflasyonla nasıl mücadele ettiği ve mevcut yürüyüş döngüsü sona erdiğinde politika yapıcıların faiz oranlarını düşürüp düşüremeyeceği hakkında daha fazla bilgi alacak.

Bianco Research başkanı Jim Bianco CNBC’ye yaptığı açıklamada, “Olduğu gibi sağlam, Fed’in pivot hakkında düşünmesi için çok erken” dedi.hızlı para. “

Yatırımcılar ayrıca Perşembe günkü işsizlik başvuruları ve Cuma günü kişisel tüketim harcamaları da dahil olmak üzere hafta içinde açıklanacak önemli ekonomik raporları bekliyor. Kişisel tüketim harcamaları raporu, Fed’in favori enflasyon ölçütlerinden biridir ve ileriye dönük eylemlerini etkileyebilir.

Peloton, Perşembe günü Gap, Dollar Tree ve Dollar General ile birlikte üç aylık kazançlarını zilden önce açıkladı. Ulta Beauty, Workday ve Affirm Holdings, Perşembe günü piyasalar kapandıktan sonra kendi sonuçlarını açıklayacak.

READ  SADECE İADELERİNİZİ TUTUN: Mağazalar tartılır ve istenmeyen ürünleri iade etmemeniz için size ödeme yapar