Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Altın Bekar’ konağa yeni bir şey getiriyor: üzüntü

‘Altın Bekar’ konağa yeni bir şey getiriyor: üzüntü

Eğer “Altın Bekar” romantik oyunların risklerini artırıyorsa, “FBoy Island” da onları unutma sopası gibi düşürüyor. Yarışmacılardan biri olan Vince, kadınlardan biriyle daha önceki realite programlarında talihsiz ilişkiler yaşadıkları için “travmayı paylaştıklarını” söyleyerek şakalaşıyor. Ancak “FBoy Island” kendi açısından bilgedir ve içgörülerinden biri de iyi bir adam olmanın her şey olmadığıdır. Pek çok erkek, kadınların FBoy olduklarından şüphelendiği için değil, onlardan nefret ettikleri için diziden dışlanıyor.

Sonra Jerry var. “Altın Bekar” filminde nazik ve başarılı bir adam rolünü oynuyor – kızlarının babası, torunlarının büyükbabası. Tarihten bugüne atlayarak kadınları görme işini yapıyor. Ellerinden tutuyor, kıyafetlerine iltifat ediyor ve ölen kocalarıyla ilgili hikayeler dinliyor. Onları öper ve onlara çiçek getirir. Ama arkadaş edinmek için orada değil. Bachelor Gold, 60 yaş üstü kadınların sevgiyi hak ettiğine inanıyorsa, bazılarının diğerlerinden daha fazla hak ettiğine de inanıyor.

Joan gittikten sonra Teresa ile 70 yaşındaki Cathy arasında bir dram yaşanır. Teresa, bir grup kadına kendisinin ve Jerry’nin harika bir randevusu ve güçlü bir ilişkisi olduğunu ve onunla olası bir gelecek hakkında konuştuğunu anlatır. Bu, Jerry için Teresa’ya saldıran ve onu zevk almakla suçlayan Kathy’yi kızdırır.

Gerçek dünyada bir kadın arkadaşlarına yeni erkek arkadaşıyla heyecan verici randevusunu anlatır. Ancak sarayın içinde arkadaşları da onun rakipleridir ve erkek arkadaşı da onların arkadaşıdır. Normal sosyal yasalar askıya alındığında üreticiler istedikleri zaman müdahale edebilirler. İyi Jerry, eski Bekarlığa Veda sözünü tekrarlarken ürkütücü görünüyor: Evde dramayla karşı karşıya kaldığında kameraya “Bunun için burada değilim” diyor.

“Altın Lisans” hala “Bekar”dır. Yaşlı kadınlardan oluşan kadro, en yapay performansları derin ve gerçek gibi göstermeyi başarıyor ancak bu aynı zamanda onların izlenmesini de zorlaştırıyor. Jerry, Cathy’yi rahatlatır ve Teresa’yı cezalandırır. O akşam gül töreninde Teresa’yı küçük bir elbisenin içinde titreyerek gülü bekletti ve sonunda onu yok olmanın eşiğinden kurtardı. Gerilim suçu nedeniyle Jerry’nin onu ortadan kaldıracak güce sahip olduğu kendisine hatırlatıldı.

READ  Christian Bale, Thor gibi yeşil ekran filmlerinin çekimde "tekdüze" olduğunu söyledi